Přejít na výpis diskuzí

Anna K

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aničko všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Milá Anno, moc Vám fandím a to nejen na Vašich koncertech, ale i v boji s rakovinou. V lonském roce jsem prošla stresujícím obdobím-nález v prsu,biopsie-3 týdny nervů,jestli budu bojovat s rakovinou nebo to bude výrustek. Měla jsem štěstí-byla to cysta. Narodila jsem se též 4.1.-kozorožky jsou bojovnice a s nemocemi se poperou.
    Držím Vám pěsti-štěstí v uzdravování a těším se na Vás na koncertě.
    Vaše fanynka Míša.
  • Milá Anno, moc mne mrzí, že se strašák ve Vašem těle opět zabydlel. Věřím, že bude opět silná a vyhrajete a zvítězíte. Váš hlas si opět budeme moci vychutnat v plné síle a Vaše nezkrotná energie na pódiích bude opět zářit. Držím palce *1*
  • Pravé jsem se vrátila z Vašeho koncertu v Českých Budějovicích a musím napsat,ze byl krásný.Koupila jsem si i LP desku a ta je luxusní.Dekuju za krásný zážitek a přeji krásné dny.
  • aničko všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • Vše nejlepší k narozeninám - hlavně zdravíčko !!!
  • Milá Aničko,vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám,hlavně hodně zdravíčka *3* *4*
  • Milá Aničko
    Všechno nejlepší k Vaším dnešním narozeninám!!! *4*
  • jarinek
    Dnes byla u nás ve Štětí na Tradičním štětském jarmarku a podala nádherný výkon i přes "handicap" jednoho člena kapely - klávesista a vynikající zpěvák v jejích duetech neměl do poloviny vystoupení na co hrát.Nefungovaly klávesy.Ale přesto to byl výkon rozsahu ZLATÉ SLAVICE !!!!
    Moc děkuji a troufám si tvrdit , že za všechny štěťáky : Byla si SKVĚLÁ a přijeď k nám opět a nenech nás dlouho čekat.
    Ještě jednou dík za krásné písničky.

    P.S. Moc ti to slušelo a byla si úžasně sexy *14* *14* *14* *14*
  • Potlesk

    No, musím říct, že tato osobnost, je opravdu velká bojovnice a ukázala se krásná věc, totiž, všechno zlé je k něčemu dobré, protože ty krátké vlasy jí mooooooooooooooooooooc sluší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit