Přejít na výpis diskuzí

Anna K

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové cd a dvd

    Včera jsem si koupila žhavou novinku Best of 93-07 a je to super,na dvd živý koncert a fotky,některé jsem nikde ještě neviděla.A snad už se dočkám a za týden hurá na koncert v Praze *14*
  • anna k

    chodim na Anicku kazdy rok na jeji predvanocni koncerty v Praze,pokazdy je to super pecka Anca proste umiiii!!! *3*
  • Anna K. bloguje

    Pokud chcete vědět o Anně "něco víc" koukněte na její stránku na [url]http://www.vyladeno.tv/deniky/ user/23/sort/15[/url] *3*
  • Anna K

    Ahoj ani! nevím jestli si na mě vzpomínáš,na festivale u Prostějova jsem ti vařil čaj. Jsi moc krásná a fajn žena, tek ti přeji ty nejkrásnější roky,fajn lidičky kolem tebe,dost krásné hudby a hodně ocenění. Měj se křásně a někdy na koncertu se uvidíme. *4* *3*
  • Anna K

    Byla jsem na koncertě na Míru v UH, prostě paráda, lepší jsem ještě nezažila . Je to prostě naše nejlepší zpěvačka a hlavně pořád stejná.
  • tulík

    Nesnáším lidi, kteří lezou přez záda druhýho výš a ještě to vykřikujou do světa, to jsi s Krajčem přestřelila. Nedivím se pak ,že máš Anděla, stačí znát jen ty správný lidi. Zase se bude hrát jedna Tvoje písnička pořád dokola 5 let. tak si je užij. *9*
  • Anna K.

    Čauky, potřebovala bych vědět datum narození Anny K. potřebuju to kvůli referátu. Jestli to někdo víte tak napiště díky *3*
  • Vezmu si z Vás referát na Hv tak doufám, že to dobře dopadne.... *3*
  • Anna K

    Je to hvězda nemám co dodat těším se na její cd večernice...snad ho seženu...
  • ?

    Ahoj.Jak to že jsi letos nebyla na RFP?Oni tě nepozvali?Dík SAM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit