Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen tak

    Aničko, Matyáši, jste úžasní. Je super, jak spolu jako sourozenci vycházíte. Mám Vás moc ráda a moc Vám fandím. Jen tak dál!
    • Re: jen tak

      NESNÁŠÍM VÁS !!! *5*
      • nika1991
        proč je nesnašite....... co vam udělali *16* *16* *16* *14* *14*
  • Narozeniny

    Ahoj, hodně štěstí k narozenínám a hlavně ať se ti daří. *3*
    • matyas

      Re: Narozeniny

      Ségra mooooc děkuje za přání k narozkám *14*
  • Lukáš

    čau tvuj bracha je matyaš valenta prosím tě museš my napcat na imejl lukas.les@seznam.cz tak mi napíš Lukáš Les
    • Re: Lukáš

      Ona ještě neumí psát. Teprve půjde do první třídy *3* . Matyáš
      • matyáš

        čau
        • Re: matyáš

          Matyáši Anička ještě nechodí do školy???????????????????????? odepiš *3* *13* *15* *16* *8* *8* *15* *5* *4* *5* *13* *9* *9* *3* *14* *4* *10* *7* *14* *5* *9* *3* *1* *1* *7* *14*
          • Re: Re: matyáš

            *13*
        • Re: matyáš

          Ahoj Aničko kdy jsi měla narozeniny, *7* *7* *7* *7* *7*.Měj se hezky!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • nej vlasy....

    ty vole Aničko mááááš úúúžasny vlasy na ty 6 fotce ....ja sem se zamilovala do tvých vlasů *14* *14* mít takhle to krásny vlasy tak to je....number 1!!!
    • Re: nej vlasy....

      Ty brďo! Tak já jí to vyřídím. *1* *3* Matyáš
      • Re: Re: nej vlasy....

        Jo díky ale je to pravda má jich nádhernýýý na to že je ještě takhle malá.... *3*
  • Anička

    Ahooooooj Aničko!!!!!!Hele jestli si tohle někdy přečteš(až budeš umět číst),tak mi PROSÍM NAPIŠ na mail!!!A pozdravuj tvého bratra Matyáše a PROSÍM vyřiď mu,aby mi taky zase napsal jo??(On můj mail zná)Točíš něco kromě Ulice????Souhlasím s Vanesou,máš opravdu krásný vlasy!!!!Až vyrosteš,bude z tebe vážně krásná žena *1* Tak ahoj a někdy mi prosím třeba napiš!!!!A pozdravuj Matyáše a rodiče!!!!!!!!

    Nikola

    PS:Mů j mail:machanovanikola@seznam.cz Tak ahoj a někdy se ozvi!!Měj se super!! *3* *1* *4* *4* *3*
  • Fakt je moc DOBRÁ herečka. A podle mě, je nejlepší v ULICI. *3* *3* *3*
  • Kdyby byla Anna Marie moje ségra, bylo by to super *14* *4* *3* *14* *4* *14* *4* *3* *14* *4* *3*
    • jo to by bylo
      *14* *3* *1*
  • Ahojky
  • anetaruz

    Anička

    Anička je velmi nadaná *3*
  • Anička

    Anička je nej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit