Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    ahoj...jen vám chci říct že ste fakt dobrý=)ale to už vám asi řeklo hodně lidí.vidim že sem matyáši chodíš i normálně psát, jen sem se chtěla zeptat do kolikátý třídy chodíš=)dík za odpověď *3*
    • matyas

      Re: super

      děkujeme *3* . Chodím do šestý, ségra do první. Matyáš
      • Re: Re: super

        Ahoj Anničko a matyasi ¨napiš mi vas e-mail na muj prosim moc te prosimmmm
  • dryhý jméno

    Ahoj Maty,jak tak koukám,anička má dvě jména.Ty máš taky nějaký druhý?
    • matyas

      Re: dryhý jméno

      Tomáš. Ale ona má Anna-Marie jako jedno jméno. Pak má ještě druhý - Terezie :-)
      • Re: Re: dryhý jméno

        Až ta se ožení, tak nevim, jakou si z ní lidi budou dělat srandu. Jedna naše učitelka se jmenovala Marie Anna Trtková - Horáková a samozřejmě někteří lidé žertovali, že nás učí fyziku nějak moc lidí. *4*
        • Re: Re: Re: dryhý jméno

          ja myslela, že se ženy vdávají *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: dryhý jméno

            Když jsem se sem po pár dnech vrátil, čekal jsem, kdo se první ozve... *1*
            Jsou věci, které se zřejmě nikdy pořádně nenaučim. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: dryhý jméno

              Však jo, lepší tohle, než neumět zderivovat cos(x). *1*
            • kikkim

              Re: Re: Re: Re: Re: dryhý jméno

              to si z toho nic nedělej.. *3*
              já se taky určitý věci nenaučím a lidi mi to můžou opakovat tisíckrát a stejně marně..ale třeba tohle si zrovna pamatuju *4*
      • Re: Re: dryhý jméno

        Aha:-) Díky za odpověď *4* *4*
  • Aničce

    Ahoj Aničko,chtěla bych se tě zeptat máš nějakej profil (e-mail..)nebo něco podobnýho kde by jsme si mohli psat?Děkuji za odpověď *4* .Umíš pěkně lyžovat i tvůj brácha na snowboardu *3* .Asi nevíš kdo jsem ,že?Já jsem s tebou jezdila na kotvě v Železné Rudě.Tak zatím ahoj Hanka.
    • matyas

      Re: Aničce

      čau, tady Matyáš. Ségra tě pozdravuje, pamatuje na tebe z Rudy, jezdili jste spolu na kotvě na sjezdovce nad nádražím,co *3* ? Ona má sice mail, ale vůbec do něj nechodí, tak kdyžtak můžeš psát na můj maty.va96@seznam.cz já jí to vždycky dám přečíst.
  • ahoj moc te chci jsi fajne a ja jsem borec nakonec
  • Aničce

    ahoj Maty vyřiď Aničce že jí moc fandim a že je dobrá a ty seš taky dobraj tak ahoj *4*
  • misinqa14

    narozeniny

    ahoj Anicko k dnesnim 9vatym narozkam ti preji hodne stesti zdravi a hdne uspechu v ulici *4*
  • kirushka97
    Vššechno nejlepší :)))))
    • dobrý
  • nevím

    ahoj do kolikáte ted chodíš? a do kolikáté anička? mate pěknej seriál
    • matyas

      Re: nevím

      ségra jde teď od čtvrtý a já do 9.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit