Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi skvělá

    Jsi skvělá mám tě strašně ráda mtm *3* *14*
  • šikovná holka MTSMR

    Ahojky Aničko!!!Jsi velmi krásná,hodná,milá a chytrá hoolčička přeji ti do ivota hodně štěstí,zdraví a radosti.Jsi super..no prostě newím jak to říct.Nelitovala bych toho kdybych tě někdy potkala!!Tak pápá *14*
  • Ahojky

    Ahojík Aničko jsi fakticky v ulici bezvadná holčina jako Maty a hele prosímtě jak se jmenuje Mirek??????????
    • kikkim

      Re: Ahojky

      Sice nejsem Anička,ale odpověď znám.Mirek Toužimský se jmenuje Josef Navrátil. *3*
      • Re: Re: Ahojky

        Jj díky moc za odpověď *4*
  • ***

    a těch trapnych komentů co tady jsou si nevšímej. z těch lidí co to píšou,jenom mluví závist *1*
    • Re: ***

      Přesně řečeno,Anička je moc nadaná jako její bratr Matyáš,oboum jim moc fandím.A jak už řekla shell,těch blbých komentářů si nevšímej,oni jenom závidí jak si šikovná!Měj se hezky
  • ***

    ahoj, nemůžu si pomoct ale hrozně mě připomínáš herečku Dakotu Fanning když byla takový prcek jako ty *1* zatim sem tě ještě nikde neviděla hrát, v Ulici sem tě vždycky propásla *1* bohužel. noo jinak ti přeji hodně štěstí do herectví a třeba jednou získáš Oscara s trochou štěstí *1*
  • podoba

    Ahojky :-) furt jsem si říkala jestli náhodou nejste sourozenci *3* dnes se mi to potvrdilo *4* jstesi s bráškou podobný.přeji Ti v životě hodně lásky, zdraví a štěstí a ať Tě mine závist lidí *5*
  • matyas

    od Aničky

    Ahoj všichni! Ségra vám všem moc děkuje za přání k narozkám. Měla fakt radost! Matyáš
  • té se daří

    tak bude i ve zdivočelém Dejdarovi
  • marekpospa12

    Vše nejlepší k narozeninám

    Ahoj vše nejlepší k narozeninám *3* *3*
  • annička

    anničko ja ty přeju všechno nejlepši k narozeninan hodně steši láski zdrávi ať máš sama jednički ve škole hodně uspěchu ty přeje Lukáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit