Přejít na výpis diskuzí

Anna Nicole Smith

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omg

    taková kunda hnusná blondata bych ji zabila hned :D tywe dobre ze se predafkovala...Hey ta si tu barwu nechala na hlave nak moc dlouho ne? *15* nwm co se vam na ni libi taka defka a mrcha ktera si weme 90 leyho kuli prachum :D ach joo :D
    • Re: Omg

      ty seš fakt dobrá,pošli foto.
    • nika1979

      Re: Omg

      ačim proboha maš pistol nebo jsi zabyjak *13* *13* *13* *13* *13* *13*
      sluničko
      • Re: Re: Omg

        Z tebe já vážně nemůžu *1* . V 8 slovech udělat 7 chyb - to je málem na zápis do 'Guinesovky'!!! *15* *5*
  • petr ( 25 let)

    co furt máte všichni s tou chybou nerad abych vám dal po hubě všem co jí takhle říkáte,protože je to kočka a má velký kozy *10* *16* *5*
    • nika1979

      Re: petr ( 25 let)

      ma krasne velke prsa nepochopim jakoty že všichni omg krituzuje žeju chce zabyd ale už těžko verunka zastanky tebe a velkych jako ja mam sexyprsou any nicole smith *3* *8* *14*
      • Re: Re: petr ( 25 let)

        18 chyb. Taky dobrý *15*
        • nika1979

          Tome

          starej se osebe Tome
          taky tam mate chyby sluvek amně poučujete
          § vždyt ta,D.. ju uraži. Annu Nicole Smith
          ---------♥♥♥☺☺☺
    • nika1979

      Re: petr ( 25 let)

      ma krasne velke prsa nepochopim jakoty že všichni omg krituzuje žeju chce zabyd ale už těžko verunka zastanky tebe a velkych jako ja mam sexyprsou any nicole smith *3* *8*
    • nika1979

      Re: petr ( 25 let)

      jo jaci protože ma krasne mlade prsa male a sexy jako ona ale přirozene a žadnou nemam jsem bez chybna
      sluničko RE:(29 LET viška 173 ja) *13* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *9* *9* *3* *3* *3* *3*
      • nika1979

        Re: Re: petr ( 25 let)

        ja jsem též osobnost s velkym o a take svejma prsama nikoho neocuzuji ale vi jen ju kritizuje te tak čau *4* *5* *9* *3* *3* *9* *9* *9*
  • Chyba

    Anna Nicole se nemohla narodit jako Anna Nicole Smith, protože se provdala za prvního manžela přijmením Smith. Taktéž jméno Anna Nicole není její rodné. Jde o umělcké jméno. Její rodné jméno je Vickie Lynn Hogan.
    • Re: Chyba

      No a co jako! Nevíš kolik je v Americe Smithů?? to je jako u ná např. Fundů, Nováků atd. Takže by se klidně mohla jmenovat Smith. *5*
      • Re: Re: Chyba

        Přečti si můj první příspěvek pořádně.Ona se Smithová jmenovala,ale po svém prvním manželovi.Tudíž se nemohla narodit jako Smithová,když jejím otcem byl Hogan. Leda byla provdána za Smitha před svým narozením.
  • :-(

    Anna Nicole Smith sa vraj predavkovala *9* nezomrela na kolaps. Je mi to fakt velmi luto, lebo to bola naozaj osobnost, ktora musela prezit umrtie svojho 20rocneho syna v septembri 2006 *9* takze to musela byt silnou osobnostou. A este k tomu, ze nezomrela na Floride ale v Hollywoodskom hotely. V nebi sa stretne so svojim synom Danielom
  • anna nikol umřela !!!"

    Anna byla fakt velka osobnost celebrity s velkym C a ted umře na kolaps ani ne ve 40 *9* *10* *9* *9* *9* *16* *8* *8* *13* *13* *9*
  • ...

    Zemřela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit