Přejít na výpis diskuzí

Anna Polívková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • není hezka je oskliva *13*
  • Kočka!
  • je super a navíc má narozeniny ve stejný den jako já *1*
  • Viděl jsem vaši Krasavici Interkontinentální-skvěle jsem se bavil.
    Jste bezva holka,jen tak dál :))
  • Co to tady píšeš Laděno ! Závidíš?
    Nechte Aničku a Míšu napokoji.
  • Pro Michala jste už stará !?!
  • Zdravím Aničko,po delší době jsem viděla na netu Váše úžasné taneční vystoupení s Míšou ve stardance.
    Jste nádherní-jen tiše závidím. Moc bych Vám přála aby jste spolu měli mimčo.
  • Napsal jste to přesně Romane každý prostě nemůže být dokonalý, ale Anička je skvělá a doufám že jim to spolu s Michalem Kurtišem vydrží dlouho, protože jim to spolu ohromně sluší a je jen škoda, že už nemůže být ve Stardance, protože to co tam předvedla tak to nemělo chybu a jen nechápu proč se každý zastával Kuchařové ale co ted´je to už jedno nic s tím nenaděláme hlavně že Anička vyhrýla, protože to bylo opravdu opravdu zasoužené vítězství gratuluji!! *14* *3*
  • nika1979
    ,,,,,,,O heppy day vše nej hodně zdravi štěsti lasky uspěhu herecke branži. vaše faninka *14* *14* *14* *14* *14*
  • S Cyranem z Bergerak mohu jen říct, že "velký nos velkého ducha značí", Anna je stejně krásná a neskutečně charismatická dáma. Nemusí každá žena vyadat jako Barbie, navíc celá přešitá a každou chvilku pod skalpelem, že jo. *4*
  • Ani, jste skvělá, moc a moc sympatická a neskutečně příjemná, moc Vám fandím a říkám si, že by muselo být bezva jít s Vámi na kafe nebo na vínko a jen tak pokecat. Určitě bychom měly o čem. *4* Zdravím z Českých Budějovic a přeji Vám spoustu krásných rolí, štěstí a pohody a samé fajn lidi. *4* Jana Petra
  • mam narozky ve stejny den *4*
  • A Ty se také koukej zdokonalit v pravopisu (abyste).
  • Text Vašeho příspěvkuSympatická baba ...
  • Ty bulváry mě štvou!!!!!!
    A Anička byla sup sup sup super!!! :-D♡♥
    Gratuluji.
  • Ať růže na cestu sypou se Ti, ať každé přání splní se Ti, ať Tvé srdce má lásku. To Ti přeji k Tvému dnešnímu svátku. Pepíno. *3*
  • Aničko jste skvělá,buďte stále svá.To , že nejste v muzikálu Adam a Eva Vás nemusí mrzet.Ten muzikál je totální propadák.Sám jsem z něj utekl o přestávce,na to se prostě nedalo dívat,natož to poslouchat.

    Přeji Vám hodně stěstí a zdraví,herecké úspěchy a spokojený soukromý život.
    Váš fanoušek
    Ivan *3*
  • Ziall
    všechno nej STARDANCE *4*
  • Byla jste moc sikovna,ti co o vás pisou takove veci ze mate velky nos to vubec neni pravda každý je jaký je nikoho nemuzete otsuzovat za to jaky je PS-moc vam drzim palce *3*
  • LuckaSaturova10
    Milá Aničko,všechno nejlepší k vašim dnešním narozeninám :)

    Lucka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit