Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pod vedením Šabatové ztratil úřad ombudsmana veškerý kredit. Paní na to bohužel nemá.
  • raději jim ty a neziskovky postavte vlastní město!Mohlo by se jmenovat Hladice...
    • Nebo velká díra *1* *1*
  • Čtete reakce na Vaše proslovy? Pokud ne, tak o hodně přicházíte, pokud ano, tak se divím, že ještě jste ve funkci ombudsmana. Potvrzujete pravidlo, že odstavit nějakého disidenta a havloida je skoro nemožné. Hlavně funkce, to že po mne plive národ, to je zanedbatelné. Jestli opravdu máte vysokoškolský titul, tak studiem jste ho nezískala.
  • Paní Šabatová, cítím se diskriminovaný a ponížený, když jedu z Ostravy-Přívozu a malí - ne mladí (i když ti taky)mně bezdůvodně napadají a jako ivalidního důchodce (chodím o francouzkých holích) mně titulují "ty bílý zkur... mrzáku, kdo na nás má dělat, chcípni zmrde, my robit nebudem", atd..Jak se mám bránit, aby mně neskopali (jen tak, pro jejich zábavu), nebo nezabili?? Jak (konkrétně mi pomůžete?)Hlavně, mně neodkazujte na polici. Ta má taky strach. Pomáháte nepracujícím arabům, muslimům a jiné pakáži práce se štítící, tak čekám pomoc od vás, jako "ombocmanky". Děkuji. Tomáš Nálepa, Opavská 11, 747 21 Kravaře...máte se zastávat lidských práv a práv lidí. Taky si vás za to báječně platíme. Vy nežijete z důchodu 4,700 měsíčně jako já. Děkuji T.N.
  • Tady mám jedno video, speciálně pro sluníčkářky a speciálně pro Šabatovou. Tohohle frajera bych vám poslal do domácnosti, nebo rovnou do postele. Nemá turban ani hábit, ale názory z temného středověku, inu islám. Ale vy byste to jistě omluvily, že ? http://tinyurl.com/z7ly7cj
    .... tady ještě přidávám ,,bonus,, http://www.jpeg.cz/obrazek/eK8n
    taková sbírka primitivů, to se jen tak nevidí, to je materiál...
  • Jsi v seznamu!
  • Tak proč jste zveřejnili ten první?
  • Vážená pí. Šabatová, kdybyste se se stejnou intenzitou o občany této země, kteří se mnohdy nevlastní vinou dostali do složité soc. situace, zoufalých rodičů s těžce nemoc. dítětem, na jehož léčbu nejsou peníze a musí prosit v televizi o plastové vršky.Máme dost vlastních soc. slabých a vyloučených, kteří bez pomoci státu a hlavně ombucmana nemají šanci na slušný život. Jestli jste soudná, měla byste se starat první o občany naší země, kteří něco pro tuto zemi udělali a zasloužili by si vaši pozornost.Ale toto jsou příliš obyčejné příběhy, na nichž se těžko zviditelňuje. Ale uprchlíci, to je téma!!! Uvědomte si, jaký je rozdíl mezi nimi a našimi lidmi.Vtrhli do Evropy jak Avaři bez identitiy a dokladů , jen s požadavky!!!Dnešní události v Paříži jsou jen důsledkem zvrácené činnosti lidí, jako jste vy.Kdo Vás platí ?!! Po dněš. útocích v Paříži víme na 100%, že takové tady nechceme.
  • Vezměte si je domů...........
  • Měl bych jenom jedno - máte ráda náš stát a zem Českou ? myslím ,že né a proto
    se odstěhujte za včasu.
    • bude první na ráně,až se něco semele! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit