Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až se tady díky vám paní Šabatová budou roztahovat Alláhova prasata vy už tu nebudete. Nezažijete tedy, zvýšení kriminality, krádeže, bordel po ulicích, strach, znásilňování žen a dětí. Generace našich dětí a vnuků budou takové jako jste vy proklínat.
  • Jak může takovej proislámskej hnůj zastávat tuto funkci a nestydět se žít z daní občanů s nimiž žije. Paní Šabatová složte funkci nebo se českému národu omluvte, snad Vám bude odpuštěno !!!
    • ...měla by být na ihned od této funkce odvolána.Zabývá se muslimy a na nás nemá čas.Vyhostit do Arábie at si to tam vyzkouší..pryč s ní...!
  • Paní Šabatová,

    je vidět, že opravdu jste mimo realitu. Islámský stát je velké nebezpečí, a začíná to tolerancí nošení šátků a burek. Myslím, že byste měla udělat praktický pokus jako mnozí, jděte vyjednávat s muslimy, že budete nosit křesťanské symboly, že se nebudete naopak zahalovat u nich. Možná by to bylo dobré, ...asi byste se už nevrátila, ukamenovali by vás a pak podřízli krk. POZOR, Váš přístup je přímo velmi nebezpečný a vypovídá o Vašem omezeném rozhledu v této problematice. NE, NECHCEME, aby nás ovládli muslimové u nás doma. Ať si jdou domů a tam si dělají co chtějí a nosí si co chtějí, ale tady u nás ať dodržují naše zvyklosti. My je také nemůžeme u nich porušovat. NEMLUVTE za NÁS tímto způsobem. MY šátky a burky nechceme. PLATÍME VÁS Z NAŠICH DANÍ, milá paní!!!!!
  • Muslimům se nelíbí v celé řadě zemí ve kterých se narodili a žijí. Proto odcházejí do jiných zemí ať již přechodně nebo nastálo. Zde ,v zemích ,které jim poskytly nový domov, se snaží prosazovat zvyky své víry a pod. Co vlastně chtějí .Chtějí asi pozvolna předělat tyto země na muslimské, aby se jim zde také přestalo líbit. Nejhorší na tom však je to, že my "demokraté" v konkrétním případě paní Šabatová je v tomto proti vlastním občanům ještě podpoří. Jakési zahalování hlavy je pouze počátek. Je třeba navštívit jiné evropské země a pochopíme kam až to může zajít. Když přijedu na dovolenou do islámské země a chci jen navštívit mešitu, musím se zahalit a př. zout, abych mohl vstoupit. Respektuji toto nařízení a nereptám. Jsem v cizí zemi, tak se řídím jejími zákony .Proč to má z hlediska muslimů být opačně a ještě to být obhajováno našimi představiteli.
    • Bydlim ve Francii, a tady je to také stejné. Zeny ve statech arabskych bojujou aby byly volné, mohli ridit, jit se koupat, a kdyz prichazi do Evropy, to se ukazujou tak je nechteji byt v jejich vlasti. Co to znamena ? Pomalu nas prepadaji. Tady ve Francii si vsechno dovoluji tak, ze zidové utikaji do Isrealu, i kdyz se tam nenarodili ! Co sy mysli ta Sabatova ? Ad jde se podivat do nového islamového statu !
    • Dobrý den, po přečtení Vašeho příspěvku musím konstatovat, že jste přesně napsal, co by si p.Šabatová měla uvědomit. Pokud jsem v cizí zemi, respektuji její zákony a nařízení. Toto by mělo platit pro všechny stejně, tak jako když jdete na návštěvu a chováte se podle určitých pravidel. Sám jsem navštívil mnoho zemí a mimo jiné také mešitu v Turecku. Jak píšete, musel jsem si zakrýt nohy a zout, přesto, že se mi to moc nezdálo, respektoval jsem toto nařízení, vždyť jsem tam byl jako host. Proto nesouhlasím s p.Šabatovou, čím více budeme ustupovat ze svých pravidel a zásad, tím spíše se tato republika stane pouze zemí bez vlastní identity. A ještě jenom doplněk, je to můj názor a nikomu ho nepodsouvám. P.Šabatová patřila k Chartě a na tuto organizaci mám svůj vlastní názor, tito lidé, včetně Havla, nejsou pro mne zárukou vlastenectví a hrdosti, ale naopak. Děkuji
  • Paní Šabatová, cítím se diskriminovaný a ponížený, když jedu z Ostravy-Přívozu a malí - ne mladí (i když ti taky)mně bezdůvodně napadají a jako ivalidního důchodce (chodím o francouzkých holích) mně titulují "ty bílý zkur... mrzáku, kdo na nás má dělat, chcípni zmrde, my robit nebudem", atd..Jak se mám bránit, aby mně neskopali (jen tak, pro jejich zábavu), nebo nezabili?? Jak (konkrétně mi pomůžete?)Hlavně, mně neodkazujte na polici. Ta má taky strach. Pomáháte nepracujícím arabům, muslimům a jiné pakáži práce se štítící, tak čekám pomoc od vás, jako "ombocmanky". Děkuji. Tomáš Nálepa, Opavská 11, 747 21 Kravaře...máte se zastávat lidských práv a práv lidí. Taky si vás za to báječně platíme. Vy nežijete z důchodu 4,700 měsíčně jako já. Děkuji T.N.
  • Měla by hájit zájmy občanů čr a ne nějakých přivandrovalců, které sem nikdo nezval a nikdo je tady nechce.
  • Prosíme p.ministra Němečka,odvolejte okamžitě islámistku šabatovou.. *16*
  • Paní Šabatová,
    pokud jste veřejná ochránkyně práv, neměly by to být právě práva české republiky a českých občanů, které byste měla hájit? Dovedete si představit aby česká žena přijela do Islámu a nebyla zahalená, ale chodila tam jen v tílku a kraťasech? Byla by do pěti vteřin mrtvá a takové lidi vy podporujete? V naší zemi? Kdo Vás živí? ČR nebo Islám? Nebudete chtít za chvíli povolit také obřízku stoletou žiletkou? Pokud ano, tak v první řadě, začněte u Vás a vaší rodiny ženského pohlaví... Opravdu nemůžu nějak porozumět Vašemu jednání a tomu, proč jste tak učinila... Žijí v naší zemi, tak by se měli řídit zákony naší země! Stačí, že si tady cikáni vydupou všechno a za chvíli i jiná pakáž. V České republice jsou DISKRIMINOVÁNI RODILÍ OBČANÉ ČR - Ti co Vám platí daně, jak ti blbci!!! A vy nám za to chystáte pomalu ale jistě oprátku.
  • Paní Šabatová, pořád chcete víc a víc na migranty, chudáci se mají špatně, kdepak jste byla, když se "Lidé v Hlučíně se složili na léčbu čtyřleté Adélky", která se jela prvně léčit do našich českých lázní. Kdyby byla syrský uprchlík měla by to zdarma. Děkuji, že mám zdravé děti, protože mít nemocné dítě v této době a v tomto státě je na zabití, protože Vy se staráte jen o jinou barvu kůže.
  • Paní Šabatová, ve Vaší hlavě to zcela evidentně nemáte v pořádku. Jděte se léčit! Anebo ještě lépe - odstěhujte se třeba do Sýrie. Tam Vám s Vašimi názory bude zřejmě dobře. Rozhodně nemíním přispívat ze svých daní na osobu, jež je ochráncem práv svoloče, která zapleveluje celý svět a vraždí nevinné lidi!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit