Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Šabatová se stále zastává "uprchlíků", má ale přehled o tom, jak se zachází s našimi lidmi. Jak novodobí papaláši jdou proti vlastním lidem ruku v ruce se zbohatlíky, kteří ze zločinů nakoupili majetky na našem území a nyní vyhrožují našim lidem, kteří jsou rukojmí v nájemních bytech či v pronajatých prostorách k podnikání??? Paní Šabatová neví o vysilující životě českých lidiček nic moc a chce chránit "uprchlíky" z Afriky??? Tak to je něco!!! Těží stále jen z toho, že bývala dizidentka...:o(, toť vše.
  • Tady mám jedno video, speciálně pro sluníčkářky a speciálně pro Šabatovou. Tohohle frajera bych vám poslal do domácnosti, nebo rovnou do postele. Nemá turban ani hábit, ale názory z temného středověku, inu islám. Ale vy byste to jistě omluvily, že ? http://tinyurl.com/z7ly7cj
    .... tady ještě přidávám ,,bonus,, http://www.jpeg.cz/obrazek/eK8n
    taková sbírka primitivů, to se jen tak nevidí, to je materiál...
  • Šabatová je totálně vykrákaná palice *16* .
  • Sledoval jsem dnešní HydePark a chtěl bych doporučit pani Šabatové, aby se naučila mluvit. Podle jejího vyjadřování, tato žena trpí nedostatkem odborných výrazů, její hledání správného výrazu při odpovědi nahrazuje stále tím "ééééééé", věty začíná "éééééééé", prostě se ta její řeč nedá poslouchat. A tato baba vykonává funkci dosti zodpovědnou. Neuměla odpvědět na mnoho otázek a raději to sváděla na to, že až to bude, že se uvidí. Já bych ji okamžitě odvolal z funkce!!
    • Naprostou pravdu souhlasím to bylo samé éééééééé jak Havel. Táto ženská nepatří na takovou funkci absolutně zaujatá pro islám je to sv.ně co naše lidí nenávidí vidí jen sebe a né lidí.Okamžitě je třeba aby rezignovala.
      • Mozna kdyby si vzala nihab,treba by ji nejakej verici ojel...
  • Radši sem si měl useknout ruce než si hrát v roce 89 na revoluci protože vědět že podporuju takové kreatury jako jste vy tak radši snesu dál komunisty, bojovalo se za svobodu ha ha, váš návrh na regulaci médií je ukázka zhovadilosti jakou by člověk snad ani nečekal. Cikána nezměníte tím že budete mlčet o tom jakým způsobem se chová, proboha zajeďte si někdy do Mostu, Chomutova a dalších měst, ne mezi pečlivě vybrané cikány ale mezi normální obyvatele, já si děti napadat nenechám to radši zpátky komunisty a vás a vám podobné do kriminálu.
    • Pani opravdu zacnetebrat sve prasky protze to co je dnes na idnes je totalni picovina a vy musite byt naprosto vymastena *16*
  • raději jim ty a neziskovky postavte vlastní město!Mohlo by se jmenovat Hladice...
    • Nebo velká díra *1* *1*
  • Co jiného čekat od disidenta a chartisty. Ukažte mi co kloudného někdo z nich pro stát udělal a jejich děti jsou ještě větší exoti
  • Vážená pí. Šabatová, kdybyste se se stejnou intenzitou o občany této země, kteří se mnohdy nevlastní vinou dostali do složité soc. situace, zoufalých rodičů s těžce nemoc. dítětem, na jehož léčbu nejsou peníze a musí prosit v televizi o plastové vršky.Máme dost vlastních soc. slabých a vyloučených, kteří bez pomoci státu a hlavně ombucmana nemají šanci na slušný život. Jestli jste soudná, měla byste se starat první o občany naší země, kteří něco pro tuto zemi udělali a zasloužili by si vaši pozornost.Ale toto jsou příliš obyčejné příběhy, na nichž se těžko zviditelňuje. Ale uprchlíci, to je téma!!! Uvědomte si, jaký je rozdíl mezi nimi a našimi lidmi.Vtrhli do Evropy jak Avaři bez identitiy a dokladů , jen s požadavky!!!Dnešní události v Paříži jsou jen důsledkem zvrácené činnosti lidí, jako jste vy.Kdo Vás platí ?!! Po dněš. útocích v Paříži víme na 100%, že takové tady nechceme.
  • Paní šabatová...Vy POTVORO! proč si nejdete vyzkoušet, jaké to je si nechat podříznout krk?....
    Potporujete muslimskou pakáž!
  • Vezměte si je domů...........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit