Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Šabatová... nevím, na co si hraje.. kde to jsme, že už nám chtějí diktovat i to, koho si pustit jako podnájemce do bytu?!!!!!! můj byt, moje volba, a nemá do toho kdo kecat. Měli by jste vážení začít sami u sebe. Děláte z Čechů rasisty neustálým zvýhodňováním menšin na úkor většinové společnosti. A to by měla mít víc práv.. spíš by měla zbavena svéprávnosti!
    • Souhlasím s Vámi. A hlavně je neuvěřitelné, že celá ta kauza byla vyprovokovaná, takže si platíme paní Šabatovou, aby organizovala s ministerstvem provokaci a hnala realitní makléře k soudu????? Majitel má právo si rozhodnout, komu svůj majetek pronajme. Na byt si majitel prací vydělal, proč by si ho měl nechat ničit? Ve jménu rovnosti mezi lidmi? Proč mají oběti nulová práva a viníci všechna práva??? Není to projev dekadence společnosti???? Kdybto skončí???
    • Já pořád nechápu, proč by mně měl někdo diktovat, komu propůjčím svůj majetek. To je síla :-(
  • Vážená paní Šabatová,Vám by se asi docela líbilo, kdyby všichni ti, řeknou pravdu a svůj názor na romské etnikum skončili ve vězení.Uvědomte si, že žijeme ve státě, který na nás poctivých občanech uplatňuje sociální rasismus, doslova a do písmene. Před zhruba deseti dny ostravský primátor přiznal ve článku o Romech, že tito na dávkách pobírají daleko více než lidé, kteří poctivě pracují.Určitě víte jak brutální a ponižující je částka životního minima v ČR.Určitě také víte ,že lidé, kteří přišli o práci jsou sociální podporou doslova vymazáni z života. Oni si nemohou z dávek dát dítěti do školy svačinu, koupit nové boty,poslat dítě na školní zájezd.Cikánská rodina na to všechno bez problému dosáhne,stačí jen hlasitě řvát o diskriminaci.
    Nedávno jedna naše známá byla propuštěna po pěti letech pro nadbytečnost.Manžel před rokem někam zmizel za jinou, nechal ji se třemi dětmi.Neposílá alimenty, nic, vymazal je. Měla dostat odstupné a protože on stačil nasekat nějaké dluhy, odstupné(nejsou rozvedeni)poslala účetní firmy na umoření exekuce.Ona o tom nevěděla, manžel jí tvrdil, že vše uhradil.
    Zhroutila se, je to čtyři dny,starší syn nastoupil do učení-ona je úřadu práce, sociálka započetla odstupné a výsledek? Nejbližší dávku má nárok podle odstupného v lednu, nemá na jídlo, nájem,na školu pro děti. Městská sociálka ji nabídla umístění dětí do zařízení-tuším Klokánek,ji samotnou poslali pryč, prý má tabulkově dostatečný příjem s odstupným až do konce ledna, takže na noc nemá nárok.
    Toto je obyčejná bílá ženská s dětmi v krajní nouzi, takže cikáni se u nás v našem městě v pěkném počasí válí na náměstí po lavičkách, dávky vrážejí v herně do automatů a když je prohrají tak jednoduše jdou krást. Ukažte mi cikánskou rodinu, kterou sociálka pošla na ulici, tak jako tuto paní.Chtěl bych to vidět,víte co dělali malí cikáni na základce se svačinou? Házeli koblihy s nutelou po třídě a když je učitel seřval tak mu řekli ať drží hubu, že na to mají. Pak jeden z onoho etnika odpálil ve škole na záchodě rozbušku-zlikvidoval pár kabinek a škola to ututlala. Tohle chcete?
    Podívejte se, až bílí rodiče budou mít stejná práva i v praxi a budou mít na takovou svačinu pro své děti,tak potom si pište něco o cenzuře a postihu, dokud však cikán bude mít na dávkách navrch,budete tu mít ještě větší nepokoje. Ukažte nám vyplacené dávky pro tyto rodiny, jména klidně zaretušujte a ukažte kolik bere bílá a kolik ta druhá strana se stejným počtem dětí, kolik pěstounů je bílých a kolik těch druhých. Kolik se vyplatí na školní potřeby těm a kolik těm atd....
    Jsem zvědav jak sociálka pomůže té paní o které jsem psal, pokud se již nezbláznila z hrozby odebrání dětí, jen proto, že přišla o práci.
    Jsem zvědav, kde ona skončí,určitě ne v teple městského bytu,nejspíš v někde pod mostem,ale to je Vám asi jedno,Vy vidíte jen ty chudáky o kterých nesmíme napsat pravdu.
    Tak se mějte pěkně a až zase někdo skočí pod vlak,určitě to nebude Rom,ti si svůj život dovedou pěkně opečovat
  • Bóóóže, co je tohle za debilní krávu, ta Šabatová? A TOHLE je placený z našich daní? Typická zasraná pravdoláskařka, jak já ty pravdoláskařský šmejdy nenávidím... Je to škodná a co se dělá se škodnou? STŘÍLÍ SE!!!
    • Proc urazis kravu? Pani Sabatova neni krava,je to zruda. Souhlasis?
  • Čtete reakce na Vaše proslovy? Pokud ne, tak o hodně přicházíte, pokud ano, tak se divím, že ještě jste ve funkci ombudsmana. Potvrzujete pravidlo, že odstavit nějakého disidenta a havloida je skoro nemožné. Hlavně funkce, to že po mne plive národ, to je zanedbatelné. Jestli opravdu máte vysokoškolský titul, tak studiem jste ho nezískala.
  • Paní šabatová, včera jsem si poslechla vaši diskusi , na neštěstí to bylo až po půlnoci,těžko se mi usínalo.Ohromilo mě, že jste schopná pracovat proti vlastnímu státu, proti občanům této krásné země, držím palce panu ministru vnitra, aby vás odkázal tam kam patříte, vždyť vy jste nerozpoznala třicetiletou ženu a lhala jste nám všem , že je to dítě ...pamatujete se , jak pomáháte týraným dětem, integraci našich požíračů sociálních dávek...Stydím se vždy když hovoříte , styl vaší komunikace eee, eee a včera jste tomu dala korunu, chcete více personálu pro nelegální migranty, asi aby po nich uklízeli.Pro vaši osobu jsem nabyla dojmu, že jste měla zůstat na česko-polsském pomezí a pařit, jak jste byli navyknutí.maruška
  • Dobrý den paní Šabatová

    prosím rezignujte již nejste ochránce NAŠICH práv.
  • Soudružko Šabatová vás a vašeho manžela Uhla bych nastěhovala do baráku s cikany,abyste poznala s vaším pitomým mužem jak se žije mezi nimi.A nechala si ty vaše bláznivé řeči na doma.Můžete o tom debatovat s vaším mužem.A oba dva by vás zavřela do blázincea každé ráno byste dostali studenou sprchu ať se vám v hlavě rozsvítí......Jste oba MAGOŘI *5* *5* *5*
  • https://m.youtube.com/watch?v=RtgbvotqVFE&feature=youtu.be

    Dívejte se! Sabatova vy jste morální a existenční hnus ! Diky vám jsou lide podřezani! Zabíjení a ve V. Británii včera ukazovali ze 5-10 muslimu znasilnovalo 1200 děti 11-16 lété!! A jen proto ze jsou křestani!
    1200 děti nema prava je to hadr, luza, odpad ... A Ku,vy? Diky vám kteri mlcite tam kde se ve jménu viry zabijí a znásilňují tak diky vám máme žít jak v 7 století v habitu!!!
    A proc muslimká jde dělat školu kdyz se nesmí dotýkat cizích mužů a ani je ošetřit? To ji za zadkem bude stat Evropanka a pracovat za ni protoze ji to vira neomezuje a nediskriminují!
    Sabatova vy budete zákonem prosazovat omezování prav zen náboženstvím ? Ev soud rekl ze oděv zenu diskriminuje a omezuje!
    Az budou požadovat rozděleni tříd, nemocnic, pracovišť na ženy a muže vy prispechate na pomoc? Az budou znásilňovat jak v Indii vy budete chrochtat blahem ze posilujeté prava ku r.
    Vy ste morální hnus a odpad stou havlistickou morálkou! Vse ste nechali rozkrást a jesté jdete do funkci po 25 letem úpadku morálky a lidských hodnot ve state! Vase prace ! Vase zku r. prace zrůdou sabatova

    EU ma 30 milionu nezamestnany a tlačí si k nam muslimy kteri chteji žít jako v době Mohameda tj někdy v 7. Století! Proto rozbíjejí sochy a hrobky! Proho zahalují do habitu- jenže v poušti mel ten oděv chránit pred pískem a ne pred pohledy lidi! Oni to ale svádějí na pohled! Proc prosazuji sve požadavky kdyz jsou na návštěvě! Cela západní Evropa uz zakazuje šátky na úřadech v nemocnici a ve skolach a my půjdeme do 7 století!
  • Paní Šabatová,slyšel jsem Váš příspěvek v ČT ohledně cikánů.Podle Vás by potřebovali jiné,důstojné bydlení,aby se z nich stali slušní lidé.Dovolte,abych se tomuto výroku zasmál.Dostávají nové byty,za chvíli se přijďte podívat,jak tyto byty vypadají a jak to vypadá v jejich okolí.Vše,co je kovové je ukradeno,vše na čem se dá vydělat poničené.Jedná se o stromy,například břízy,které kvůli sběru listí,doslova zlikvidují.Neříká Vám nic Chánov a další původně nové byty,které jsou naprosto vybydlené a opět vše kovové je pryč.Vidím to i u nás v obci Ploužnice,kde si Mimoň vytvořila odkladiště cikánu a je to na hlavu tady bydlet,špína,krádeže,konflikty a neustálý řev.To je jen pár vět,které jsem musel napsat.Je hanba,že takový člověk,který mezi nimi nebydlí si troufne na taková velkohubá slova.To tady,ale už bylo,předešel Vás pan Kocáb,který si také nevidí do úst.Mějte se hezky a zamyslete se nad sebou.František Bigl,Ploužnice 347,47124 Mimoň
    • Vážený pane Bígl,mluvíte mi z duše,lehce se "plácá papulou" lidem,kteří nemají "cikány" ve své blízkosti.V našem domě teď přibyli 3 rodiny těchto "chudáků".Celé léto se povalovali na trávníku.Proč naše "vrchnost" neměří všem stejně?!Pokud cikán vystuduje vysokou,nechť je manažér,pokud má pouze 5 obecných,nechť dostane do ruky koště,lopatu a hrábě-nic proti "zametačům" - ale alespoň by se tito lidé zúčastnili veřejného dění a ne si chodit na úřady pro kupu peněz a někteří si tam dojedou i v autech.Je mi zle z toho,jak se naše "výsost"chová.Slušné lidi peskuje a nepřízpusobivé vynáší div do do nebes je tu jedinná možnost BOJÍ SE JICH OD ZHORA AŽ DOLU a pokud se mýlím,nechť mě někdo přesvědčí o opaku *16*
  • Doporučuji vřele zhlédnout video s moderátorem Veselovským a paní Annou
    ŠABATYŠOVOU, kde mluva dotyčné se skládá z povzdechů hmm, eeee, ehm, eeeee....... Vypadá to, že se dotyčné chtělo kakat, ale ona vše hrdinně překonala a vydržela bez přestávky až do konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit