Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anička ať volí za stranu ROI.Protože se zastává cikánu a nedá na ně dopustit.A ještě ať si Anička koupí barák a nastěhuje si tam cikány když si tak v nich libuje,a bude je mít pod nosem.A to bude supr.Může je vzdělávat a přednášet s Uhlem. *5* *5* *5* *5*
    • "Anička" ať si napřed udělá pořádek ve své rodině a domácnosti... *16*
  • Vážená paní, vy opravdu nevíte co to je bydlet s cigánama.Pokud máte odvahu,tak si to zkuste minimálně na rok v činžáku. Potom bych chtěl slyšet Váš názor tyto ,,lidi,,.
  • Vím, že pravděpodobnost, že si to madam Šabatová přečte je hodně blízko nule, i tak jsem se rozhodl napsat. Paní Šabatová, trpíte komplexem oběti, máte pocit, že hájíte správnou věc a ostatní vás proto utlačují. Bohužel, není tomu tak. Ano, spousta lidí tuto špatnou věc nemá ráda z vhodných důvodů. To, že jsou šátky jiné kultury, etc. by nikoho pohoršovat nemělo, ale bohužel, pohoršuje. Nicméně důvod proč šátky ve školách lze odmítnout je prostší.

    Práva související s náboženskou svobodou mají zaručit, že nikdo nebude krácen na svobodě v souvislosti s náboženstvím, ale ani mu v souvislosti s náboženstvím nebudou poskytována privilegia. Udělení výjimky pro zákaz pokrývky na hlavě je privilegium. Buďto mne, jakožto hrdého Pastafariána necháte chodit do školy v cedníku a obyčejné děcka v kšiltovce, a pak se nejedná o náboženskou diskriminaci, nebo to zakážete všem. Pokud má někdo, z jakýchkoli pohnutek udělenu výjimku teprve pak se jedná o diskriminaci.

    Opravdu mne štve, když osoba, jenž má hájit právě sekulární hodnoty a rovnost proti principům sekularismu brojí a napadá samotné základní principy rovnosti. Doufám, že se z této chyby poučíte a napravíte ji, než si za vás najdou náhradu. Protože pokud si za vás najdou náhradu, do konce života si zřejmě budete připadat jako nevinná oběť proti níž se spikl celý národ. A to bych vám nepřál.
  • naložte ju do letadla a vysadit nad Irákem nebo Sýrii samozřejmně bez padáku pi... jednu
  • Soudružko Šabatová táhněte se svým pitomým Uhlem do zadní části těla.Takovou ochránkyni práv jsme ještě něměli.Ubytovat vás mezi cigoše by vás měli.Jste pitomá havlovka,jak ten spíci medvěd Karl. *11* *11*
    • Naprosto souhlasím. Jako názorný příklad její obludnosti pžipomínám její snahu o podporu cikánů u hracích automatů. Zde,- Evropský soud tlačí vládu k odškodnění za nedobrovolné sterilizace romských žen

      Dočkají se Iveta Červeňáková, Helena Ferenčíková a další desítky převážně romských žen, které se v uplynulých čtyřiceti letech podrobily nedobrovolné sterilizaci, také finančního odškodnění? Co udělají s penězi? Nacpou automaty a zbytek prohlastají,za pár měsíců půjdou znovu na soc.dávky,pakáž zbytečná.
  • Tak Vam pani Šabatová pěkně děkujeme!!!!! Až pojedete nekam na dovolenou mezi tyto muslimy,tak jsem zvedavy jestli se budete moci oblect podle sveho uvazeni. Osobne jsem zazil celkem problemy ,tak ta se chovaj jak je tu zvykem a nebo se spakuji a mazou odkud prijeli. Ja myslel,ze jste tu pro nas a ne ze diky Vam si tu vsichni budou delat co chtej.
  • Paní Šabatová, dnes jste mne zase nepřekvapila svými názory na odškodnění ubohých Romek, které nemohly porodit více dalších dětí vzhledem k provedené sterilizaci v době totality.
    Vy máte informace o těchto rodinách, výchově jejich dětí, prosperitě, jakých dosáhli studijních výsledků, alespoň vždy ty dvě děti, které na svět přišly? Víte, kam následně nastoupili žáci, případně po absolvování minimálně učiliště - kde pracují, nebo jakých úspěchů studijních dosáhli/dosahují? Nebo jste informována pouze o újmě uvedených žen, které s nadšením rodí každoročně další dětičky, aniž by se o ně kdokoliv postaral, zajistil jim řádnou výchovu, učil je dobrému chování a pomáhal při školní docházce?
    Ono pouze děti rodit, to není žádné umění, ale řádně se postarat o zdárný vývoj a výchovu, to je přece základní právo i povinnost rodiny. Pak by mohly přijít s nárokem na odškodnění.

    Takže nás ostatní také tak obětavě informujte, jak si podobné ženy vedou ve výchově dětí, když přišly o možnost mít dětí celou kupu. Určitě ty jejich jsou vzácným příkladem dobré výchovy a starají se už o své ubohé rodiče celodenní prací.
  • Jsem velmi slusny clovek a nerad pouzivam ostra slova-ale musim rict,ze az pani Sabatova chcipne,myslim,ze Cesi o nic neprijdou.
  • Paní Šabatová, vyprofilovala jste se jednoznačně na kauze "Kuřim". A to katastrofálně. Jste jedna ruka se lží a falší. Vždyť to máte od 1989 v rodině, že? Jak si můžete vůbec dovolit oficielně protěžovat islám? Budete jistě propagovat i mešitu v Brně, že? Tak se seberte a táhněte z Česka, než bude pozdě. Za moje peníze budete obhajovat lidská práva občanů této republiky!!! Pokud ne, tak chci okamžitou abdikaci!!! Nemáte tam co dělat.
    • Reakce na SEBR: Přesně tak, v tom případě tady nemá co dělat!!! Ono celkově to jde do kopru, ČR vládnou tlučhubové a lidi, kteří chtějí vytěžit co nejvíc z toho, že jsou zrovna u koryta, protože co je dnes, nemusí být zítra... Krade se tady jako bychom měli snad 100mil obyvatel, ale jsme jen malá země...
  • Šabatová táhni do nějaké muslimské země a pokus se tam přijít do školy bez šátku, ukamenují tě! Buď začni brát prášky, nebo omez ty co ti psychiatr předepsal. To co se po tvém výroku rozpoutalo na FB a nejen tam, no nechtěl bych mít tvůj obličej :D teď si to vyžereš ty multi-kulti smýšlející hlupáčku. Jdi do důchodu a začni krmit holuby uděláš lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší