Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byti pro cikany? Nasr.. jim.. nenecham jsi ho znicit ma vec komu ho pronajmu a komu ne ty kravo jedna kdyz se jich zastavas vem jsi je domu pekne spolu s tema kravama z islamu ze prosazujes satky ze je muzou mit ve skole ne nemuzou je mit jsme krestane kdyz tu chtej byt studovat at se prizpusobi a kdyz ne at tahnou zpet my je tu nechcem kdyz chtej prosazovat islam. Nechci aby me deti chodili sr zakuklenci do skol jejich vira me nezajima at se prizpusobeji ini nam ne my jim to fakt ne.. tidle je nase zem vsude zpet k cikanum dejte jim kone maringotku a at tahnou na vychod kam patri jsou zvykli kocovnici.. muj byt ja ho koupil poctive poctive za nej platim statu ze ho pronajmam a me rozhodnuti komu pronajmu tak ty kravo radsi mlc drz hubu a odstup z funkce jsi neschopna a nic neumis
  • stydím se za vás. slušná slova nacházím hodně těžko. už jednou náš národ zažil dobu, kdy jeho vlastní lidé kolaborovali raději s jiným národem proti svým vlastním. žádám o vaše odstoupení z funkce!!!
  • Vlastním podíly na 2 činžovních domech. Je pouze moje rozhodnutí, komu svěřím do užívání svůj majetek. Klidně sdělím na kameru, že byty podezřelým osobám nepronajímám. Co se týká cikánů, tak jsem rád, že jsme se jich jako nájemníků zbavili.
  • Ta Šabatová,je vážně padlá na hlavu.Ať si nastěhuje cigoše do svého bytu a uvidí co ji s bytem udělají.Mám přece právo ,si vybrat nájemce bytu.Tak Šabatová rychle pronajímej svůj byt nebo barák a uvidíš samaco ti z toho udělají.... *2* *15* *2*
  • Anna Šabatová
    Povolíme taky stínání hlav, když je to taky součástí jejich víry?
  • Po dnešním příspěvku na novinky.cz jsem naprosto přesvědčen, že ani neví, že má zastupovat a hájit práva občanů ČR (kteří se jí skládají na mzdu) a ne občany cizích států, kteří nelegálně překračují hranice (tudíž zločince). "Měj už rozum a jdi škodit jinam - nebo se věnovat něčemu, čemu ale opravdu rozumíš !!!"
  • si mysli že ji nějakej muslim bude volit ale ona by měla taky nosit šatek přez ksicht povině takova zruda v hlavě ma total nas.ano doufam že ji nějakej hnusnej muslim poboda na tudle osobu by se měla vypsat odměna aby ji někdo konečně popravil
  • Šabatová,Šabatová....
    až budete Vy nebo někdo z Vaší rodiny klečet někde v poli a za zády muslima s nožem v ruce, potom nelitujte, že jste se zastala muslimské studentky. Muslimové jsou metla lidstva a jejich chování nemá v civilizovaných zemích místo !!
  • Paní Šabatová,pro Vaše stalinisticko komunistické názory Vám oznamuji,že člověk Vašeho ražení není a nikdy nebude mým ombudsmanem.Jste prolezlá nesmyslnou ideologií havlismu,cikány máte radši než Čechy a Váš manžel je kovaný stalinista.Není jeden jediný předpoklad k tomu,abyste Vy byla dobrou ombudsmankou,viz.Vaše poslední názory o nutnosticenzury internetu jsou výplodem Vaší choré mysli.Já v roce 1989 soudružko Šabatová demonstroval za možnost svobody slova,a ejhle,vy mravný disident nás už opět chcete kontrolovat,šikanovat a otravovat.Velmi rychle jste zapomněla,velmi rychle.
  • Nechápu, nejste normální jdete se léčit a víte co jděte raději do pr...e !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší