Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi v seznamu!
  • Šabatová,vem si do svého domu na byt cikány a hned uvidíš ,proč jim nikdo nechce pronajat byt.Taková ochránkyně lidských práv stojí za hov.o.Že ji navrhla ČSSD to jim nikdy neodpustím.... *11* *11*
  • Ta Šabatová se snad zbláznila!!!
  • pŘabatová nevidíte co se v evropě děje masivní migrace hlavně z afriky,nás evropany za několik desetiletí vrhne do situace,že tu budeme my diskrikinováni muslimy a nošením šátku a stavěním mešit to začíná.
  • Paní Šabatová, doporučuji tyhle videa, mluví za vše.

    http://cassad.net/tv/videos/616/

    http://www.asgraphic.org/videos/video382/index.htm

    Souhlasíte s takymto přístupem k životu a lidem? Ja ne.
  • Jsem annonym a nestydím se za to, protože po listopadu 89 jsem se podepsal pod zcela nevinné prohlášení a dostal jsem po 30 letech poctivé práce výpověď.... To na úvod...
    Anno Šabatová.
    Vyzývám vás k odstoupení z funkce ombudsmana. Jste ostudou našeho národa.
    Pamětníci znají jméno J.Šabata, byl to komunistický funkcionář a vy v jeho šlépějích zdárně pokračujete. Můžete nás přesvědčit o své "pravdě", když vycestujete do nějaké muslimské země a tam chodit po ulici v plavkách.
    Pokud to bez problémů zvládnete, tak se vám veřejně omluvím.
  • to jsme potřebovali ,dalšího eurohavla ,už jse zřejmě na nic nezmohla.
  • Žádám Šabatovou aby okamžitě rezignovala na svou funkci !!! Vyzývám všechny školáky,studenty aby na protest zahájili začáítek školního roku s jakoukoliv pokrývkou hlavy (klobouk, čepice,přilba atd...)
  • Tak oni ji komancove nedali do lapaku jen tak pro nic za nic:-) je to divna osoba...
    To jsou pseudodemokrati vcetne pana Uhleho *16* , pamatuju si jaky obhajoval cikany..
    Je to hnus *11* *11*
    • Přesně,byla jsem v Turecku a chtěla jít do mešity.Musela jsem se od hlavy k patě celá zahalit.Připadá mi to,že p.šabatová za hájení burek v naší zemi,pobírá bakšiš a ne bo namá český původ !!!!!Anja Veselka.
  • Za 3 roky bude Evropa ve valce. Na ostrove Lampeduza prichazi mlady deti s Egyptu, s Libie a dalsich arabskych statu kde demokracie umira.
    Ty mladi, jak se tam dostali ? Jak zaplatili cestu ? Nejsou to ponorky aby prepadavali v zadech kdyz je nebudeme cekat ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit