Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi 65 roků, ale tak hloupý nápad jako šátky ve školách, jsem nezažil za celý život.
    Byl by sebeklam si myslet, že něco nemůže být hloupější nebo horší než za komunistů. Samozřejmě že může, nepřesvědčili jsme se o tom poprvé, ale tohle je přece jen unikátní.
  • Dobrý den paní Šabatová a vše nejlepší v letošním roce. Dovolte mi dvě drobné připomínky k Vašemu článku. Skoro celý aktivní život (1936) jsem prožil za minulého režimu a paměť mám dobrou a ještě pracuji.
    Díky povinosti pracovat, byla pro všechny, kdo vyšel z kriminálů zaručena další obživa v zemědělství, dolech, hutích, na stavbách,...... dnes kde je vše v soukromých rukou, donuťte (to se vlastně nesmí, že) nějakého majitele jakékoliv firmy, aby zaměstnal nějakého bývalého mukla. Takže tito lidé ve své většině jsou i za malý trest odsouzeni na doživotí. Práci neseženou, umřít hlady nechtějí, emigrovat nemají kam - tak co jim zbývá znovu krást, znásilňovat neplatit alimenty (z čeho?), aby se znovu dostali do konfortně zařízené basy se zaručenou stravou a teplem????? Dokud se s tímto fenoménem stát nevyrovná tak budou basy plné i kdyby v nich bylo místo pro 100 000 lidí.
    Další věc je výkonost soudů, státních zastupitelství a policie. Je jasné, že počet pracovitých lidí na jedné straně a lemplů na straně druhé je ve společnosti rozložen rovnoměrně a týká se všech profesí jak dlaždičů, tak i soudců. Nebylo by dobré třeba vyhodnocovat náklady policie, státních zástupců, soudních znalců a soudců na každý případ. Vím, je to složité když jeden soudí vraždu v přímém přenosu a druhý korupci, kde korupčníka zastupují matadoři typu Sokol, Lžičař a proti nim stojí absolventi právnické fakulty z Plzně, ale nějak by se měla výkonost těch složek měřit a tu a tam nějakého neschopného nebo všehoschopného vyhodit. Domnívám se, že v našich charakterově pokřivených podmínkách by to pomohlo. Neodvolatelnost je hrozná věc a mnoha lidem láme charakter. Na váhu je nutno také brát možné tlaky na soudce ve velkých kauzách, aby nerozhodovali. Na druhé straně je to vidět když se jednalo o platy soudců tak to proběhlo takovou rychlostí justicí včetně ÚS, že jsme všichni, promiňte, čuměli. O korýtka se postarali s nevídanou rychlostí i kdyby polovina národa neměla co do úst. A poslední věta - soudce, který argumentuje, že když se mu nepřidá, že by mohl být úplatný - nemá v justici co dělat!

    S pozdravem

    Jan Franc ing.
    jan.franc@vkservis.com
  • Na takovou ombudsmanku jsme čekali.Poprosil bych zaplatit paní Šabatové letenku do Sýrie.Bez zpátečního letu samozřejmě.
  • Vážená paní ombudsmanko, musím rovněž reagovat na vaše včerejší vystoupeni v Hyde parku. Musel jsem se částěčně zasmát a částečně znechutit nad tím, co jste tam proklamovala o činnosti vaší kanceláře. je možné, že se mnohé věci dějí za vašimi zády a nevíte, co vaši lidé dělají, protože předpokládám, že signatářka Charty 77 by měla být slušná a solidní žena.
    Vzpomněl jsem si na své dva případy, kdy se úřady chovaly naprosto neprofesionálně, nesolidně, kryly lži a podrazy, takže jsem v obou případech vyšel znechucen, poražen a lež a křivárny zvítězily. Protože jsem důchodce a tento stát pokračuje v křivdách, které na naší inteligenci napáchal bolševik, si nemohu dovolit soud, navíc po různých zkušenostech mých známých i z médií nelze ani této instituci věřit. TAkže jsem se s důvěrou obrátil na vaši kancelář, počínaje za vedení JUDr.Motejla, pak JUDr. Varvařovského a naposled po vaším vedením.
    Celkem třikrát jste si vyžádali mé materiály a sliby, že ve věci učiníte žádané a třikrát bezvýsledně jste mi je poslali zpět. Navíc paní RNDr. Seittlová je původním vzděláním hydrogeolog a aniž by se osobně přesvědčila,napsala na základu naprosto lživých infomací své stanovisko a když jsem s ní hovořil osobně, řekla, že objektivní posouzení by stálo mnoho peněz.
    TAkže ani v otázce mého vodního zdroje, zjevně zničeného v jeho povodí vybudovanou komunální skládku, ani v druhé kauze, když mi lékař z Homolky zničil chybnou operací nohu, takže mám doživotní postižení, kde lži obsažené v jeho lékařské dokumentaci nechtěl řešit nikdo, tehdejším vedením nemocnice počínaje, přes lékařskou komoru až ministerstvem zdravotnictví konče,jste mi rovněž nepomohli a nenamáhali ste se ani osobně získat pravdivé informace. PAk se rovněž ptám, k čemu je vaše kancelář zřízena, daňovými poplatníky placena, aniž by se namáhala pomoci tam, kde by pomoci měla? Dost se divím, že signatář Charty je schopen podílet se na té špíně, ve kterou se změnila možná dobře v roce 1989 míněná polistopadová politika.
  • Šabatová miluje muslimy více než národ který ji živí.
  • Tak díky Bohu blahoslavení svaté Anny se nekoná. Poslanci mají aspoň trochu rozumu a nerozšíří její pravomoci. Nebude tedy moci více škodit tomuto národu. *12*
  • https://www.youtube.com/watch?v=R5L9SExquao
  • Vlastním podíly na 2 činžovních domech. Je pouze moje rozhodnutí, komu svěřím do užívání svůj majetek. Klidně sdělím na kameru, že byty podezřelým osobám nepronajímám. Co se týká cikánů, tak jsem rád, že jsme se jich jako nájemníků zbavili.
  • vyměnit Šabatovou za hanču a tonču na co nam je takova tlusta muslimska špína měli by ji vyhostit z celou její rodinou doufam že brzy přijde o místo i přatele vepřoknedlice Šabatova potkat ji tak ji asi zabodnu nuž do krku
  • Ve funkci, kterou zastáváte by mělo být důležité, jak Vás hodnotí veřejnost. Podle toho byste měla být už dávno odvolána. Chápu, že nemůžete obhajovat kolektivní vinu, ale společnost tak funguje, tak nám neberte tu poslední obranu proti těm absurditám, co vymýšlí právníci.Ještě máme bohudík i přes všechny snahy o opak svůj vlastní, zdravý rozum. Budu-li mít převažující špatnou zkušenost s jakoukoliv signifikantní skupinou lidí, budu se kontaktu s nimi logicky vyhýbat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit