Přejít na výpis diskuzí

Anna Šabatová

OSOBNOST 11.8.2008 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ta Šabatová chlastá, že je tak vypatlaná. Já jenom, abych se tomu vyhnul.
  • eeeeeee vážená pani Šabatová..eeeeeee...díval jsem se dnes eeeeeee na vaše vystoupení v eeeeeeee pořadu Studio 6 na eeeeeeeee čt 24. Nejenom, že váš příspěvek byl eeeeeeee zaujatý vůči diskriminované přizpůsobivé eeeeee všimněte si, že eeeeeeee nepoužívám slovo bílá většina..eeeeee, protože znám i pár slušných eeeeeeee romů, kteří eeeeeeeee se dokáží přizpůsobit a eeeeee uživit sebe i rodinu a eeeeeee ještě být prospěšný společnosti. eeeeeee podmínky pro práci i bydlení mají eeeeeeee všichni stejné eeeeeeee ale bohužel, eeeeeeee cikáni toto zneužívají a eeeeeee lidi jako vy eeeeeee jim to žerete a ještě je obhajujete. eeeeeeeeepokud dostanou slušný eeeeeeee byt, tak ho eeeeeeee do pár týdnů tak vybydlí eeeeeeeee že obnova by stála eeeeeeee bvelké částky a eeeeeee to mají potom ještě tu drzost eeeeeeeee požadovat jiné eeeeeee bydlení, protože eeeeeeee jak říkají, eeeeeeee v tom nepořádku se nedá eeeeeee bydlet. ale že si předtím eeeeeee rozkradli trubky, futra, eeeeeeee traverzy eeeeee a další věci co jdou eeeeeee zpeněžit, to už vy ve své nadřazenosti eeeeeee nevidíte. Doporučil bych vám dvě eeeeeee věci:
    1. nastěhujete se do eeeeeeeee sousedství cikánů eeeeeee a zjistíte, jak jste byla eeeeeeee bláhová, že jste se jich eeeeeeee zastávala.
    2. naučte se hovořit na veřejnosti.....to vaše eeeeeeeeee vždy po pár slovech je strašné a eeeeeeeeeee neposlouchatelné eeeeeeee eeeeeeee, prostě ee.....to říkají děti, když udělají fujky....
  • Paní Šabatové - nejste moje ombudsmanka,neboť nehájíte zájmy Čechů.Vaše havlistická politika a zastávání se menšin (muslimové,cikáni),Vaše všeobjímající multikulturální politika vede k likvidaci českého národa,čemuž vy maximálně pomáháte.Paní Šbatová,nasaďte si muslimskou pokrývku hlavy a kovertujte si k islámu.Pro mě jste OSTUDA ČESKÉ REPUBLIKY.Je mi z Vás nanic!!!!!!
  • soudružko Anno,berete své léky pravidelně?Pakliže ano,je načase přejít na daleko silnější.Vaše bláboly začínají být za hranicí zdravého rozumu.
  • Tak co teď říkáte na ''mirumilovný islám'' paní Šabatová. Bydlím 2 roky ve Francii a co se teď stalo v Paříži, tak to je normální islám. Neexistuje umírněný. Tady je vidět, co se stane, když je chcete natahat do ČR. http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/358120-byla-to-reznicina-sli-po-satiricich-popsali-svedci-atentat-v-parizske-redakci.html .
    Po dnešku už to tady ve Francii pochopilo i hodně lidí, kteří s nimi sympatizovali. A co Vy?
  • Tohle snad nemůže ta baba myslet vážně,tohle je naše země a ne muslimská,tak nám tu nezavádějte jejich zvyky.
  • Měl bych jenom jedno - máte ráda náš stát a zem Českou ? myslím ,že né a proto
    se odstěhujte za včasu.
    • bude první na ráně,až se něco semele! *5*
  • ty si takova tupa kra.a ty absolutně nic nevíš zakon je tu pro všechny stejnej ty hnusna pí.o nadržuješ nějakejm muslimskejm štětkám jed do palestiny uvidíme jak dlouho ti bude držet hlava na krku doufam že brzy chcípneš
  • Habit omezuje zenu a proto ho Francie zakázala nosit i na ulici!

    http://zpravy.idnes.cz/burky-zotrocuji-zenu-ve-francii-je-nechceme-prohlasil-sarkozy-p7c-/zahranicni.aspx?c=A090622_172206_zahranicni_zra
  • Tak co na to Šabatová,jaky je islám...Jak ti postřílejí rodinu to budeš mluvit jinak co.To si už nebudeš slintat po bradě.... *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit