Přejít na výpis diskuzí

Anna Veselovská

OSOBNOST 2.4.2012 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivanna i Anička zpívají skvělě. Ale můj názor je takový, že Anička zpívá líp a je mi i o mnoho sympatičtější než Ivannka. Ivanna se mi zdá prostě jako taková barbína...
    Ale to je jen můj názor *3*
  • Anna Veselovská je moc dobrá zpěvačka.
    Ve hlase na mě ze všech nejvíc zapůsobola
  • je opravdu zvláštní, samozřejmě v dobrém slova smyslu :) když pomineme to, že má úžasný a jedinečný hlas, při kterém se každému rozbuší srdce, tak mě na ní fascinuje to, že je taková "tajemná"...vyzařuje z ní obrovské charisma a celkově působí hodně kouzelně. Má v očích tu upřímnost a čistotu duše. Ještě jsem neviděla nikoho takového, jak je ona...je úžasná a já jí fandím :)
  • Podla mna je výborná speváčka dufam že bude vo finále a vihrá. *4* *4* *3* *5* *15* *1* *5*
  • Ivanna Bagová si výhru zasloužila stejně tak jako Anna Veselovská.
    Obě dvě umí zpívat a v podstatě bylo jedno kdo z nich to vyhraje.
    Všichni si tady otevíráte hubu jaký kdo je přitom vy byste se nedostali ani do 1.kola.
    Tím nechci říct, že já ano, neodzpívala bych ani notu ale nikdo není dokonalý.
    Musí se uznat, že sem víc fandila Aničce, ale nebudu tady Ivannu pomlouvat. *15* *15*
  • Pepo, Kristíí,Marie!Jako profesionální muzikant, musím reagovat na Vaše neodborné,hloupé a neprofesionální posouzení Aničky Veselovské!!!Ivany hlas, není tak vyjímečný, spíše výběr písní, které zpívala!!!Zato Anička,z hlediska mé profese,má velmi krásný a nezaměnitelný hlas, který tu nemá žadná zpěvačka !!!!
    • Musím souhlasit z vaším posouzením:)
  • Je úžasná, mám jí starašně moc ráda *3* *3* *3* *3* *3*
  • Připadá mi spíš zvláštní než divná, ale to je na každym, kam si ji zařadí, asi je tam moc tenká hranice :D vypadá jak živá panenka.
    A to že se liší je dobře, je zajímavá a určitě tak snadno nezapadne v davu, jak ostatní soutěžící, i když talent tam mají všichni.
    Mimochodem i její oči jsou zvláštní, pokaždý mi připadá že mají jinou barvu, jednou zelené, pak šedé, hnědé, všechno dohromady... no prostě Anička je unikátní celá *2*
  • jej sa muselo nieco stat ked je taka divna *14* *5*
  • Těším se na tvé CD. Tak kdy ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit