Přejít na výpis diskuzí

Anna Veselovská

OSOBNOST 2.4.2012 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo tak nečekané a smutné, že náš Milánek který Aničku tak obdivoval, odešel tam,odkud již není návratu!
  • Těším se na tvé CD. Tak kdy ???
  • Ivanna i Anička zpívají skvělě. Ale můj názor je takový, že Anička zpívá líp a je mi i o mnoho sympatičtější než Ivannka. Ivanna se mi zdá prostě jako taková barbína...
    Ale to je jen můj názor *3*
  • Pepo, Kristíí,Marie!Jako profesionální muzikant, musím reagovat na Vaše neodborné,hloupé a neprofesionální posouzení Aničky Veselovské!!!Ivany hlas, není tak vyjímečný, spíše výběr písní, které zpívala!!!Zato Anička,z hlediska mé profese,má velmi krásný a nezaměnitelný hlas, který tu nemá žadná zpěvačka !!!!
    • Musím souhlasit z vaším posouzením:)
  • Anna Veselovská je moc dobrá zpěvačka.
    Ve hlase na mě ze všech nejvíc zapůsobola
  • Podle mího Ivanně bagoví posílali hlasy jenom důchodci, protože kdo v dnešní době poslouchá Whitney Huston, ale musí se uznat, že si teda moc o sobě myslela, když se rozhodla zpívat Will always love you. *11*
  • Ivanna Bagová si výhru zasloužila stejně tak jako Anna Veselovská.
    Obě dvě umí zpívat a v podstatě bylo jedno kdo z nich to vyhraje.
    Všichni si tady otevíráte hubu jaký kdo je přitom vy byste se nedostali ani do 1.kola.
    Tím nechci říct, že já ano, neodzpívala bych ani notu ale nikdo není dokonalý.
    Musí se uznat, že sem víc fandila Aničce, ale nebudu tady Ivannu pomlouvat. *15* *15*
  • Tak si pořád přehrávejte WHITNEY D!! A pak si poslechněte tu hrůzu, ČO O MNE VIEŠ!!!!!
  • Ty jsi nějaká chytrá, a když chceš někde psát, tak se nauč česky. Tolik hrubek, že se nestydíš.Bych ji chtěla vidět, jak by zazpívala Witny.16 let není omluva za to, že je nevychovaná. Ale vy puberťáci jste všichni takoví, proto se vám to líbí.
  • už je to skoro týden po vyhlášení hlasu čs a na kaaždých stránkách které jsem navštívila píši že anna je pro ně výtěz a ivana je jenom tuctovka ze staré doby vybírá si schválně 20let staré písně!přesně jak řekl Patrik je to stará teta!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit