Přejít na výpis diskuzí

AnnaSophia Robb

OSOBNOST 19.3.2007 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stach

    něco newim co

    tak za 1)Newim proč bych se měl omlouvat, páč jsem nikdy nic takovýho nenapsal...za 2)ICQ A Robb, který nemá žádný bližší informace může založit každej z nás, a že toncekp6 napsal že s ní už mluvil může říct jen proto aby jste mu všichni záviděli....
    • kaja01

      Re: něco newim co

      Hacker je pěknej sráč a zmrd *1*
      • Re: Re: něco newim co

        no na tebe asi nemám coooooo *1* *1* *15*
        • Re: Re: Re: něco newim co

          no jasně že nemáš...sráči a zmrdi, jako ty nešahají nikomu ani p kotníky *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: něco newim co

            jsi pěknej kokot ty jeden debile blbej spíš takový vypatlanci jako ty nešahají nikomu po kotníky vocasi
            • vasok

              Re: Re: Re: Re: Re: něco newim co

              zmůžeš se jen na nadávky ty srabe...jsi myslíš že jsi velký frajer co, tak přijeď ty srabe a řekni mi to do očí, seru na tebe *8* *14*
    • Re: něco newim co

      za 1) takže ty mi chceš říct že jsi mi nikdy nic špatnýho neřekl joo?? že si nechtěl to icq atd. 2) icq jsem vám všem poskytl veřejně a newm co ještě chceš kdyby si byl jako ona asi by si do profilu icq taky nenapsal o sobě všechny informace to by potom bylo hodně jednoduchý ho najít neeeee a newm proč by se měl toncekp6 nějak chlubit když ho mají všichni to by taky mohli říct takže si to srovnej!!!!!!
  • kaja01

    kaja

    KDe by ten hacker vzal asi to icq,to je mrte trapny jak si mysli co? Debil nejeden vylízanej co si myslí kokot ze ho da nekde na verejnost aby ji psalo nejmin 100000 lidi.Ať jde do prdele sráč jeden zasranej
    A kdyby ho mel tak by ho snad sem uz dal ale ja vim ze ho nema protoze je to srac velkej. Hackere vůbec to tady na nás nezkoušej kdyby se dalo to icq sehnat tak uz ho tady davno vsichni maj nemyslis DI DO PRDELE TY SRACI SKURVENEJ-to si otebe myslim!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • české webové stránky

    Jestli máte zájem, koukněte se na právě vznikající stránky o této herečce:

    asr.webz.cz
    • Re: české webové stránky

      stránky pracují jak mají
  • Super!

    je fakt super je hezká!!!alíbilo se mi jak vypadala ve filmu most do země terabithia *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4* *4*
  • Zúčastněte se ankety na asr.webz.cz/ankety.php

    Zúčastněte se ankety na asr.webz.cz/ankety.php *1* *1* *1*
  • ICQ AnnySophie

    Mam dotaz na ty,co prahnou po ICQ AnnySophie Robb. Vy si vážně myslíte,že má čas na ICQ? Já si to teda nemyslim...a i kdybi jo,určitě dá do IGNOROVANÝCH nějakýho kluka,co na ní spustí anglickou(existuje ještě Americká)angličtinou...a o čem byste se s ní asi bavili??? O tom,jakou tu máme zimu nebo o politice??? Přemýšlejte o tom!
    • Re: ICQ AnnySophie

      Hele jestli si myslis ze ses nejakej chytrej a ze bysme to baz tebe nevedeli tak ses teda .....!!!! *1*
      • Re: Re: ICQ AnnySophie

        jak je vidět s diskuse,někteří to zřejmě neví...
        • Re: Re: Re: ICQ AnnySophie

          Jo v tom máš asi pravdu,v tom jsme za jedno
          *1*
          • Re: Re: Re: Re: ICQ AnnySophie

            Takovýho idiota,co to neví bych chtěl vidět naživo *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ICQ AnnySophie

              to já teda taky si vem ten časovej rozdíl
              když je tady 8:00 večer tak tam je 12:00 odpoledne!! *1* *1*
  • vasok

    joj

    joj tak hackera tady obhajije uživatel, který nikomu nefandí a účet byl zřizen asi narycholo někdy v podvečer...tak tomu říkám trapas *1* *1* *1* *5* *5* *5* *1* *1* *1*
  • stach

    14

    Chápete že ten neregistrovanej uživatel 14 může být v pohodě hacker...Hacker je taky neregistrovanej.Tak to napíše jako 14 a bude si zase ze všech dělat prdel...
    • kaja01

      Re: 14

      to bych taky řek!!!! *1* *1* *1*
  • kecám

    jáj lidi jsem si z vás děal srandu, si myslíte žezrovna já mam ICQ od Anny...vy jste ale najvky *15* *15*
  • ICQ

    Vy volové když ho jsem dám a bude pravý tak to všechno odvoláte a věřejně se mi tady všichni omluvíte berete to????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit