Přejít na výpis diskuzí

Anne Hathaway

OSOBNOST 31.12.2006 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nadherna sexica, myluju ji.....
  • Všechno nejlepší k narozkám *3* *3* *3*
  • Happy Birthday!!!!
    Je úžasná dlouhé vlasy jí slušely, ale krátké jí sluší také. Mám jí moc ráda. U Bidnicích jsem břŕečela!! úžasné je i film Zakletá Ella doporučuji hlavně pro holky
  • Všechno nejlepšíí (Happy Briday)
  • pajjuska
    Je dobrá *3* *2* *1*
  • je to škoda že sa dala ostrihať lebo mala krásne dlhé,husté vlasy ale konečne jej trochu dorástli videla som fotku kde už ich mala v cope a to teraz v roku 2014.Je to jedna z mojich naj herečiek *14* *14* *14*
    • Anne Hataway je jedna z mých oblíbených herců a obdivuju ji že si kvůli filmu (Bídníci) nechala ostříhat hlavu. Zajímá mě jestlijí to dělala profesionál nebo ten herec, jak to tam natáčeli muselo to být těžké pokud jí to stříhal ten herec protože to museli umět dokonale aby v polovině stříhání se nezačalí smát nebo něco jiného.
    • a ešte niečo hraje fakt super Dennik princezny bol naozaj krááááásny a začarovaná ella bola tiež suprovááá
  • no hraje dobre ale kdyz se ostrihala tak ji to vazne neslusi *12*
  • Je strašna ostřihala se děsně neumi hrat fakt strašni kdyby něco tajila a hrala že nic netaji každy by to poznal že něco taji neumi hrat ble čau milovnici annie
    • Si b**
    • Z toho, co tu píšeš jasně vyplývá, že jsi ji neviděl/a hrát ani v jednom jediném filmu, tak si laskavě nechej své názory pro sebe :* ;) Mohl/a by jsi přijít k úhoně. *15*
    • ty neášime anni náhodou je velice dobrá herečka až ty něc ve svém životě dokážeš tak pak si sednu na prˇˇl tak si dej pozor na jazyk je skvělá herečka a moc pěkná at se drží nadále :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD *14* *3* *15* *2* *2* *1* *1* *14* *14* *14*
    • mno já jsem milovnice Annie je skvěla hraje v každé hře super je sama suprová a ty jdi .....jo tam :P *16* *16* *16* de*ile
  • Ta pro filovka je moc pěkná *1*
  • Všechno nejlepší annie, si moje nejoblíbenější herečka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit