Přejít na výpis diskuzí

Anthony Hopkins

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krajina stínů

    Mlčení jehňátek byl filmem, který mě upozornil na tohoto vynijícího herce, ale kde mi připadal nejlepší byl film Krajina stínů, při sledování tohoto filmu jsem si vzpomněla na R.Hrušínského.
  • Co takhle malou anketku?

    Paráda, konečně místo, kde si člověk může "pokecat mezi svými" *3* Je fakt možný, že se mezi malými čecháčky nenajde nikdo, kdo by dal dohromady nějaký fan-webík?? *9*
    Páč, jak tak koukám, nejsem sama, pro koho je "Tonda" jednička. A která byla nej, co byste řekli? Plukovník Ludlow, nebo Diego de la Vega?? Šup sem s názorama *3* !
  • Happy byrthday

    Anthony vše nejlepší k narozeninám.Koukám že jsem si vzpoměl jen já.Ještě dlouho nám musíš rozdávat radosthttp://img.osobnosti.cz/smile s/9.gif
    smile
  • OKAMŽIK ZLOMU

    Od včerejška je v půjčovně k mání okamžik zlomu.Mohu všem vřele doporučit.Další herecký superkoncert.Anthony je prostě nej.Hvězda první velikosti.anthonyhopkins
    • Re: OKAMŽIK ZLOMU

      sir Anthony Hopkins bol, je a aj vzdy bude naj... Este nikdy nehral zle.... Apropo, vseto najlepsie k 70-ke.
      • Re: Re: OKAMŽIK ZLOMU

        Nechte už toho s těma narozeninama a děsnejma číslama, prosím *9* *9* Z toho by jeden upad do depresí - nebo aspoň já... Jé, jak mě se líbil *9* Ale o tom věkovým rozdílu radši pššš *9*
      • Re: Re: OKAMŽIK ZLOMU

        NAPROSTO S TEBOU SOUHLASÍM ÚPLNĚ VE VŠEM"1"anthonyhopkins
  • Lidičky

    Lidičky co se to s váma děje. Vůbec nic nového? Co fotky z nového filmu BEOWULF?Co tam hraje? To jste fanklub.Navštěvujte trochu tyto stránky!!!!!!!!
  • Můj Toníček

    Anthony=bomba bomba megastar,nemůžu ho k nikomu přirovnat protože nikdo tak dobrej není už se těším v pondělí na novej film.Fakt bomba
    • Re: Můj Toníček

      No jak "můj" *5* *5* *16* ? Snad NÁŠ ne? *15* *4*
  • nejhezčí

    hele minulí pátek dávali je ho film : Zorro tajemná tvář!Tanm byl suprovej hlavě jak bojoval j tím měčem to bylo žůžo!!! *14* *14* *14*
  • Co si založit fanklub českej co lidi
    já ho fakt žeru *14* *14* *3* *5* *9* *1* *1* *15* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Já

      Proč ne? *3*
  • viděli

    Viděli jste jeho novej film ach to je good *14* *14* *14* *14* *14* *8* *4* *1*
  • Je nejlepší!!!

    Je prostě boží! viděli jste s ním film Poslední Indian? Je tam úžasnej.
    Celkově prostě charismatickej chlap, je to osobnost *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit