Přejít na výpis diskuzí

Anthony Hopkins

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Instinkt

    Dr.Hanibal Lecter nemá chybu, o tom vážně žádná... ale ve filmu Instinkt rozhodně také perlí, on prostě perlí všude. Je vážně BOŽÍ!!! *4*
    • janulka989

      Re: Instinkt

      naprosto s tebou souhlasím!!Hannibal Lecter nemí chybu!Jinak Anthony Hopkins je opravdu úžasnýýý!:)
  • Anthony Hopkins

    Já ho prostě žeru je fakt sexy.I když starší..... *14* *14* *4*
  • Hey

    Anthony je fakt božíí...jak už jste tu psali,ve všech filmech zazářil *5* je to
    bezwa herec s obrovským talentem a roli Dr.Hannibala Lectere zahrál luxusně *14* nemam co vyčíst *5* Mějte se
  • jen tak

    Je aspon o padesat let starsi jak ja ale zeru ho mooooooc :-D tomu co ma on se rika CHARISMA!!! *14*
    • neuveritelna

      Re: jen tak

      mluvis mi z duse! *14*
    • Re: jen tak

      Jůj, spřízněná dušičkááá *1* *4*
  • lepsieho Hannibala uz ani nemohli vybrat. Patri medzi tych hercov, ktori nemaju spatny film. Vsetky jeho filmy su bud super, alebo dobre.
    • Re:

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Včera jsem koukala na Zorra a musím říct Anthony tam byl úžasnej a kráásnej.. =)) *14* *14*
  • Anthony

    Všichni předemnou psali jen o Hanibalovi. Zkuste se podívat na "Srdce v Atlantidě" nebo "Soumrak dne" a další a další a nebudete chtít vidět jiného herce. Anthony je tak civilní, lidský a charismatický... Existuje někde v čechách fanclub? Miloš
    • Re: Anthony

      SRDCE V ATLANTIDĚ je opravdu super film.A co seznamte se Joe Black na to můžu koukat obden ten film je jako droga.Mimochodem podívejte se na novou fotku a poznáte že né je mladí lidé ho mohou milovat.Čauky anthony2
    • Re: Anthony

      Neboj sa já mám srdce v atlantidě a českou spojku a instinkt,na ostří nože, lev v zimě, hannibal, ml.jehńátek, red dragon, zoro,atd asi všechny kromě toho new ale ten se newiděla na dvd protože tam ještě newišel tak sem na to šla do bijáku fakt luxusní film jako by se vrátil Dr.Hannibal Lecter *4* *14* *14* *16* *16* *9* *5* *1* *14*
  • Anthony

    Všichni předemnou psali jen o Hanibalovi. Zkuste se podívat na "Srdce v Atlantidě" nebo "Soumrak dne" a další a další a nebudete chtít vidět jiného herce. Anthony je tak civilní, lidský a charismatický... Existuje někde v čechách fanclub? Miloš
    • Re: Anthony

      Máš pravdu jsou i lepší filmy jako soumrak dne, Krajina stínů nebo bunkr, který jsem sledovala na polských programech, kde dávali velkou část jeho filmografie.M.
  • Anthony Hopkins je můj nejoblíbenější herec.Někdy bych se s ním chtěla setkat osobně ale to se mi asi nesplní.On dá do těch filmů úplně všechno.Ať už hrál v čemkoliv.Je prostě skvělý a miluju ho. *14*
  • Hanibal

    Antony zahrál dr.Lectera úplně suprově,fakt se mi to líbilo,nikdo jiný se na tu roli nehodí.Fakt je bezva!Zbožňuju horory s ním! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit