Přejít na výpis diskuzí

Aristotle Onassis

OSOBNOST 11.8.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • autorovi

    Je třeba opravit jméno v nadpisu na ARISTOTELES, jinak v článku je uvedeno správně.
  • ari

    članek se mi velmi libil, ale rad bych si dovolil poupravit rok narozeni, ktery byl 1904 nikoliv 1906 *3*
  • Kniha

    Pred nekolika lety vysel roman Panose Karnezise, ktery se jmenuje vecirek. Je to vice mene o Onassisovi, byt se jedna o smyslenou osobu. Vsechny podstatne prvky z Onassisova zivota v knize sedi, takze pokud mate zajem se podivat na Onasisse formou romanu, muzete si ji pujcit napr. v mestske knihovne v Praze...
  • Fanošci onassisů

    Ahoj,kdo fandíte onassisům,můžete se přidat i do fanklubu Athiny Roussel-Onassis (Aristotelovy vnučky). Díky *3*
    • Re: Fanošci onassisů

      Onasissům moc fandím ale vnučku nemusím,vždyť to co má za to vděčí dědečkovi a dnes se moc nezná ke jménu Onassis.Hanba je mi za ni. *13*
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • poopraveni mista narozeni

    clanek ok. Jen davat pozor na fakticke udaje. Onassis se nenarodil v Turecku, ale v Osmanske risi, ktera zanikla az v r.1922. Okupace Smyrny Reckem je trosku spatne vyjadreno. Zalezi na tom, kdo se na vec jak diva. Pro Reky - i samotneho Onassise, byla Smyrna / dnes Izmir okupavana Turky. Jinak jo fajn clanek. *5*
  • Díky M. Callas v Argentině?

    Díky Marii Callas se Onassis jako mladík prosadil v Argentině? Viz poslední odstavec článku. Tak to těžko: M. Callas v době Onassisova mládí byla malé děvče a potkali se až v roce 1957. Škoda takové chyby v jinak celkem dobrém článku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit