Přejít na výpis diskuzí

Arnold Schwarzenegger

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Legenda, která toho hodne dokázala, to je Arnold
  • Luky1987
    Jinak Arnold se dost trapil ve filmech od roku 1996 si myslim. Akorat End of Days se dalo potom jeste koukat nebo Collateral Damage byl celkem obstojnej film
  • PaulaDMLoverka
    je vážně good
  • viděl sem ho na živo má mrtě svalů a víte proč sem ho moch videt ale lidi nechci se stim vychloubat a tim žese ho mch vidět jako ne že umřel to vim ale než od kulturoval tak mi bylo 29
  • Luky1987
    Arnold je good herec a je rozený Rakusan presne tak :)
  • nic proti, ale on je Rakušan né Amík :D
  • Luky1987
    Nemusím ho Arnolda
  • je to škoda že to není přiliš moc dobré a to je že spojují tvé užasné jméno silvester se svátkem k novému roku jako je v čr tvoje jméno silvester mají to špatně stejně je to i smojim jménem martin na býlém koni použivá ho stále více lidí fuj není to stejný je má to všechny duvody ty samý jako že my si umýme vážit jen pravdy a to jsme my třeba jen ve filmu
  • nástupní hodnocení mojí postavy tady v čr je absolutní jedničkou se mohu stát pouze kdy se budu chtít sám domnívat jestli mají ti druzí vše správně pak teprve se mohu nechat zeptat jestli je vše vpořádku a osobně je my to jedno jsem tu jen moje vyjádření skutečnýho popisu co si mohou kemě lidé dovolit a absolutní omylem je když se lidé o moji skutečnou podobu zajímají a okrádají tě za učelem být na světě vplný jako pták
  • jsem absolutně spolehlivý jen v otázce kdo koho co a za co nechá rozsoudit jsem dumyslný v oboru sport zábava umění hodnocená jako drahá a kvalitní jsem i zaleživý v čistém vyjádřování o člověku jaká ta lidská tajnost mu chybý a na jakou cestou se vydává za pravdou moje jméno se dá napsat i jako dumyslný sistém zábavy jako vyjádřování projektu tv formy jménem jaký ti říkají doma třeba martin štych a nebo to nevý myslý si že jsi opravdový čech a tudíž spolehají že nejsi arabským princem arnold schwarceneger,ŠTYCH.cz na čr herecké čáře ehic211
  • Milý Arnolde prajem ti všetko najlepšie k tvojim narodeninám veľa zdravia, a dobrých filmových úloh Ich wunsche viel gesund und film Du bist gutt Scauschpiler *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *1* *1* *1* *1*
  • Luky1987
    No myslím, ze Arnold udelal dobre, ze vstoupil do politiky / Guvernér Kalifornie 2003 - 2011 / Vzdyt od roku 1996 se jenom trápil ve filmech, akorát Konec Sveta 1999 se dalo myslím koukat a jeste Collateral Damage 2002 byl celkem obstojnej film. Já Arnoldovi jinak fandil i v politice
  • Luky1987
    Arnold je good herec *4* *3*
  • Luky1987
    Arnolda jinak moc nemusím jako herce
  • Bruce Willis, Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger jsou nejlepsí herci akcních filmu
  • Nemusím ho
  • Arnold je ten nejlepší herec kterého snad znám.
  • No taky si myslím,ze Arnold udelal dobre,ze vstoupil do politiky / Guvernér Kalifornie 2003 - 2011 / Vzdyt od roku 1996 se fakt jenom trápil ve filmech,akorát Konec Sveta 1999 se dalo myslím koukat jeste
  • Nejlepší akční hrdina všech dob je Miroslav Kalousek, zvaný příteli "svině z Bechyně". Jeho specialitou je "malostranská facka", která bývá odborníky řazena jako nejlepší bojový sport a v Action Hall of Fame je hodnocena mnohem výše než třeba kop z otočky Chucka Norrise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit