Přejít na výpis diskuzí

Arnold Schwarzenegger

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mel Arnold dobrý filmy do roku 1996,potom dál se uz jen trápil ve filmech akorát myslím Konec Sveta 1999 se potom dalo jeste koukat jedine.Kdyz uz je v penzi,tak mu preju vsechno jen to nejlepsí
  • ARNOLD SCHWARZENEGGER

    V špinavej dohode-Raw Deal z roku 1986 je fajnový super akčný film. *4* *3* *3* *5*
  • Arnold

    V Komande je velmi dobrý je to skvelý herec. *4* *3* *3*
  • Luky1987
    Arnold je fakt good *1* *1* *1*
  • I´ll be back!

    Arnold je legenda..Každý se vždy těší na "I´ll be back" *1* ..škoda.. že to neplatí u T4 *9*
    • honza.1534

      Re: I´ll be back!

      to je škoda Portože ona mu ta role dost seděla *14*
  • jsem absolutně spolehlivý jen v otázce kdo koho co a za co nechá rozsoudit jsem dumyslný v oboru sport zábava umění hodnocená jako drahá a kvalitní jsem i zaleživý v čistém vyjádřování o člověku jaká ta lidská tajnost mu chybý a na jakou cestou se vydává za pravdou moje jméno se dá napsat i jako dumyslný sistém zábavy jako vyjádřování projektu tv formy jménem jaký ti říkají doma třeba martin štych a nebo to nevý myslý si že jsi opravdový čech a tudíž spolehají že nejsi arabským princem arnold schwarceneger,ŠTYCH.cz na čr herecké čáře ehic211
  • mrzimor

    :-)

    Od mala se mi líbil *14*
  • Arnie je prostě Arnie

    Arnold je pro mě vzor už od 11 let, to co on dokázal se povedlo málokomu a T4 bez Arnolda , nemá smysl. Sylvestr S. natočil po X-letech Ramba i Rockyho a i po těch letech to bylo super a náhrada za Arnolda - NEEXISTUJE. Arnie je můj miláček a vždy bude. *14*
    • Re: Arnie je prostě Arnie

      AHOJ ARNOLDA MILUJUTE
  • MartinDyntar
    Luky co říkáš na tu uzkou kolonku pro psani komentářů? Arnold ještě točí? Musím to zkrátit špatne se mě do tak uzoucke kolonky pise. Další inovace tohoto webu.
  • Nejradši mám Arnolda v Policajt ze školky a Rolničky kam se podíváš *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit