Přejít na výpis diskuzí

Arnošt Vašíček

OSOBNOST 1.2.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den, jsem mladík 22.let ... Zajimam se o zahadologii , parapsychologii , ufologii...,..... , rad bych si popovidal snekym kdo se timto zabývá. Nejlíp s Arnostem Vasickem nb někým podobným ,jen nevim jestli nekdo takovi ma zajem mluvit stak mladým..přičemž se říká že myšlenky se dědí..:-). Napis na. Nostradamus.dw@gmail.com jsem stále tu.. Marshall Applewhite.
    • Doporučuji se více zajímat o realitu a pochybné pořady nechat plavat.
  • dost trapný
  • Přečetla jsem knihu od Arnošta Vašíčka jedním dechem,zajímám se o záhady a stává se,že některá kniha je psána tak nezáživně,že ji prostě odložím,ale jeho kniha-co k tomu říct,nebyla jsem ji schopna málem ani odložit.Prosím,neví někdo mail na tohoto výtečného spisovatele,který mi kápnul do noty?Ráda bych mu položila pár otázek a nechci to rozebírat celorepublikově.Děkuji za pomoc *9*
    • Ahoj..taky sem toho trošku přečet..rad bych někoho na popovidani ohledně tohoto témata ufologie a ktomu spolecne..mam tu taky popisek aj mail..muzes napsat..
      • Ahoj Wolfe,bylo by možno mi poslat email na pana Vašíčka?Pošleš mi ho na můj mail?rave7461@seznam.cz.Mockrát díky,nedávno jsem sledovala na you tube reportáž o kruzích v obilí a úplně mne to uchvátilo,protože tam byly nové věci,o kterých jsem vůbec ještě neslyšela a ani nečetla,třeba tam byly nové obrazce,ve kterých byly vyobrazeny hlavy bytostí a taky tam byly obrazce,které se shodují s artefakty starých Mayů.No prostě tohle doporučuju všem,je to opravdu podívaná,která stojí za to.
        • Hlavně je to podívaná, co všechno je někdo pro zábavu schopen udělat.
  • http://www.kuku.cz/vasicek *1*
  • Odkaz internet

    kdo chce navštívit oficialní stránky Arnošta Vašička at jde na http://www.mysteryfilm.cz/
  • Arnošt Vašíček

    Sám mám rád podobná témata a tak trochu taky občas pátrám,ale materiály provedené profesionálem,to je něco jiného a A.Vašíček je profík v každém případě.Sám jsem měl možnost se s ním setkat při natáčení jedné části "Planety Záhad"a také jsem mu zapůjčil část negativu s duchem.Ten negativ již bohužel nevrátil,jak slíbil,ale jinak se s ním pracovalo a mluvilo náramně.Tento seriál byh klidně mohl vidět znovu.
  • Fantazie

    O Arnoštkovi Vám řeknu jedno: Jeho příběhy jsou tajemné jako já sama. Vytříbený styl spolu s úchvatnou fantazií mne naprosto zaráží. miluju ho.
    • Ahoj..taky sem toho trošku přečet..rad bych někoho na popovidani ohledně tohoto témata ufologie a ktomu spolecne..mam tu taky popisek aj mail..muzes napsat...
  • Posuťe

    http://www.pedro.snadno.eu/
    *3*
  • Přednáška

    Včera dne 13.5.2009 Arnošt Vašíček měl přednášku okolo pořadu i knihy Záhada něčeho už si nespomenu.Bylo to super přišel pozdě opět jako pokaždé.Jinak vám doporučuju jít na jeho přednášku.Tentokrát byl v havířově a kdo ví kde bude příště?
  • Báseň

    Proč duše básníka v nekonečno utíká?Snad hledá mtam,co tady není a nebo je a on to neví?Proč jeho mysl trudná je,kdyš svět se v klamu raduje.Tak odhoď s krve pravdy štít a tvoje duš najde klid.Pak budeš v klamné iluzi,šťasten a chud,jak tví bratří i druzi.Tak tedy pošlem pravdu na hranici,kde spálíme tu spupnou krasavioci a její popel vřece lží utopíme,že jednou vrátí se my dobře víme....Hádanka...Človíček do snu odchází,libý hlas k němu přichází.Čeho si žádáš človíčku,já msplním ti každou básničku,ba i skryté touhy,ať krásný život máš a dlouhý.Já děkuji,žes vyslyšels mne a dej mi to nejlepší,co je ve mně.Tak tedy poslyš člověče a rozum tvůj nechť uteče.Dobře tvé srdce volilo,to tím,že s láskou vždy bilo.Zdravím tě Arnošte,kamaráde.Mirek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit