Přejít na výpis diskuzí

Ashlee Simpson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepčíí....X*

    ona ona ona jedině ona je ta nejj spěvačka upa nejfííc jí žerů´..její písnišky jsou nejlepší...má úžasnej hlas styl a božího manžílka--co říct pete je překránej-- milujůů upa nejfíc OBA!!!-- *14* *14* *4*
  • Ashley

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* No co k tomu dodat,Ashley je beautiful *14* *14*
    • Re: Ashley

      je dobrá ale jenom díky plastice
  • cajushka

    Ashlee FOREVER!!!

    Mám ji strašně ráda... nejen proto, že je stejně jako já, váhy a že hrála v nej seriálu Sedmé nebe, ale i proto, že má úžasný písničky, je moc krásná a navíc z ní vyzařuje charakter a inteligence. A s Petem jí přeju moc a moc štěstí, páč jim to fakt sekne... *3* *3* *3* *4*
    • Re: Ashlee FOREVER!!!

      Ashley je ta nejlepší celebrita,má uplně náádherný vlasy a vypadá na víc let než ji je a poto má své kouzlo *14*
  • cajushka

    Ashlee FOREVER!!!

    Mám ji strašně ráda... nejen proto, že je stejně jako já, váhy a že hrála v nej seriálu Sedmé nebe, ale i proto, že má úžasný písničky, je moc krásná a navíc z ní vyzařuje charakter a inteligence. A s Petem jí přeju moc a moc štěstí, páč jim to fakt sekne... *3* *3* *3* *4*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše nej nej nej uplně nejvíc všeho nej *14* *14*
  • janushe

    Je skvělá

    Ashlee je pro mě nejlepší zpěvačka má hrozně zajimavou barvu hlasu,její písničky sou pěkný rytmický,je krásná úspěšná hlavně v Americe a bude mít mimčo tagže co víc si může přát je skvělá a já ji obdivuju za to *1* *14*
  • winushka

    nic moc

    Yo ye docela hezká,ae moc pěkney hlas moc nemá,tkoweyhle upištěney hlas mam i yá a moe kámošky a wychloubáme se snad s tim???Kdyby šla do X-factoru,thak yí wyrazey hned na prwnim konkurzu... *1* *1* *1*
  • smiley17

    Ashlee je senzační

    Ashlee je senzační,má skvělej vkus a je krásná,moooc se mi líbí její písničky.Je prostě úžasná. *3*
    • Re: Ashlee je senzační

      Můžu jen souhlasit.je faktis úža.je to moe nej zpěvačka společně s Hilary Duff!! *14*
  • Ashlee

    Je talentovaná a nádherná. Zpívá výborný písničky a její klipy jsou jedny z nejlepších. Vzala si zpěváka Petera Watze, který zpívá kapele Fall Out Boys a čeká s ním dítě. Má slavnou ségru Jessicu Simpson a bezva rodinu. Má skvělý úspěch v Americe, v Evropě ale i v Asii. Vystupuje ve slavných pořadech a také jeden vlastnila. Má i herecké schopnosti ve filmu. Je hodně v oblibě a vzhled má také pěkný. Co jí ještě chybí?? *3* Mějte se hezky!
  • fórum

    Jsi fanouškem zpěvačky Ashlee Simpson? Chceš diskutovat o její hudební kariéře, jejím stylu, manželství, těhotenství, komentovat nové fotky nebo se chceš pochlubit s tvojí grafikou s Ashlee? Tak navštiv české fórum http://ashlee-s.team-talk.net/index .htm kde tě rádi mezi sebou přivítáme :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit