Přejít na výpis diskuzí

Ashlee Simpson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Newim jak zpiva ale je moc pekna *14*
  • Ashlee je nej zpevacka na svetee *14* *4*
  • Táááák móóć krásná nenije hroóózně dětinská myslísi o sobě moc má stejně jako její stejně namyšlená hnusná sestra Jessica byla i ona na plastice !!!! *10*
    • Re:

      a ty jí zas jen závidíš jak je slavná,hezká a talentovaná a proto si na ní vylejváš vztek chudinko!! *13*
  • PROSTĚ SUPER ZPĚVAČKA A TEČKA!!!!!
  • patří mezi nejlepší!!

    Ona je prostě super a patří mezi nejlepší zpěvačky....
  • wow super broskvička moooc krásná slečna jedna z nejhezčích *14*
  • ....

    Su ráda že se tu neobjevili žadné nadávky!Já se snažím na profil strkat co nejvíc obrázku(pod jinou přezdívkou)našla sem dokonce stránku kde sem si stáhla cele její cedko autobiography!a má fakt boží písničky,mě se ashlee hrozně líbí jak bloncka tak černovláska,jen mě trochu nas...štvala s tou plastikou,ale zas si říkám že zohlí nos by mi taky vadil!a to že má nový rty je kec klidně vám pošlu fotku kde sou její rty zblízka předtím a potom!tak zatím čauves kdyžtak písněte!
  • Ashlee

    Má oblíbená zpěvačka.Její skladby L.O.V.E. a Boyfriend jsou skvělý.Měla by zrychlit tempo,nemyslíte? *3* *3* *3* *3*
  • Suuupa

    Mě se Ashlee strašně líbí ale ne že bych byla teplá to ne líbí se mi její styl i hudba!!!Kdo ji máte rádi pište na e-mail annienka@atlas.cz
  • Ashlee Simpson forewer! :)

    Mě se teda Ashlee líbí mnohem wíc blonďatá....tak černá jí wůbec nesluší, jinak je mooooooooc krásná a připomíná mně Karolínu z WyWolených 2 *14* Strašně jí miluju a krásně zpíwá! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit