Přejít na výpis diskuzí

Ashlee Simpson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak takovou bych l*zal, až by se mi na jazyku dělal jeden aft za druhym :) Je to kost.
  • veronica.m.

    vlasy

    to ma tedka kratky vlasy nebo co???
  • happy birthday

    happy birthday!!!!!i wish love.......


    her best song:outta my head and invisible
  • bebesitt

    Happy Birthday

    Happy Birthday Ashlee *4*
    Love you *14*
  • britneyy

    Vše neeej

    Vše nej Ashlee *3*
  • britneyy

    Vše neeej

    Vše nej Ashlee
  • nelmo

    narozky

    všechno néééj k 25.narozeninám *4*
  • fairytale

    Jednoducho Ashlee

    Ja Ashlee rada pocuvam. Jej hlas je taky ukludnujuci a krasny. Album Autobiography mam fakt rada. Ako prve som pocula song Pieces Of Me a bolo mi jasne ze jej album je number 1. I am me je naozaj dobry album Ako prve som pocula Boyfriend a neverila som ze to spieva Ashlee, L.O.V.E milujem je to naj song albuma I am me. Bittersweet World stale som spevala Ay Ya Ya. Nie pesnicku ale len Ay Ya Ya. Ashlee je jedna s naj americkych spevacok
  • cara

    Ashlee

    Ashlee je vážně skvělá moje druhá nejoblíbenejší zpěvačka je Ashlee(po Avril) její písničky sou krásný a mám jí mooc ráda je fakt Bestíík =)
  • moninik2

    Ashlee *MUCK*

    Moje nej. zpěvačka. je boží. má úžasnej vkus a žádná zpěvačka se jí nevyrovná.
  • nejlepčíí....X*

    ona ona ona jedině ona je ta nejj spěvačka upa nejfííc jí žerů´..její písnišky jsou nejlepší...má úžasnej hlas styl a božího manžílka--co říct pete je překránej-- milujůů upa nejfíc OBA!!!-- *14* *14* *4*
  • Re: Ashley

    je dobrá ale jenom díky plastice
  • Ashley

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* No co k tomu dodat,Ashley je beautiful *14* *14*
  • Re: Ashlee FOREVER!!!

    Ashley je ta nejlepší celebrita,má uplně náádherný vlasy a vypadá na víc let než ji je a poto má své kouzlo *14*
  • cajushka

    Ashlee FOREVER!!!

    Mám ji strašně ráda... nejen proto, že je stejně jako já, váhy a že hrála v nej seriálu Sedmé nebe, ale i proto, že má úžasný písničky, je moc krásná a navíc z ní vyzařuje charakter a inteligence. A s Petem jí přeju moc a moc štěstí, páč jim to fakt sekne... *3* *3* *3* *4*
  • cajushka

    Ashlee FOREVER!!!

    Mám ji strašně ráda... nejen proto, že je stejně jako já, váhy a že hrála v nej seriálu Sedmé nebe, ale i proto, že má úžasný písničky, je moc krásná a navíc z ní vyzařuje charakter a inteligence. A s Petem jí přeju moc a moc štěstí, páč jim to fakt sekne... *3* *3* *3* *4*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše nej nej nej uplně nejvíc všeho nej *14* *14*
  • janushe

    Je skvělá

    Ashlee je pro mě nejlepší zpěvačka má hrozně zajimavou barvu hlasu,její písničky sou pěkný rytmický,je krásná úspěšná hlavně v Americe a bude mít mimčo tagže co víc si může přát je skvělá a já ji obdivuju za to *1* *14*
  • winushka

    nic moc

    Yo ye docela hezká,ae moc pěkney hlas moc nemá,tkoweyhle upištěney hlas mam i yá a moe kámošky a wychloubáme se snad s tim???Kdyby šla do X-factoru,thak yí wyrazey hned na prwnim konkurzu... *1* *1* *1*
  • Re: Ashlee je senzační

    Můžu jen souhlasit.je faktis úža.je to moe nej zpěvačka společně s Hilary Duff!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit