Přejít na výpis diskuzí

Ashlee Simpson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow super broskvička moooc krásná slečna jedna z nejhezčích *14*
  • ....

    Su ráda že se tu neobjevili žadné nadávky!Já se snažím na profil strkat co nejvíc obrázku(pod jinou přezdívkou)našla sem dokonce stránku kde sem si stáhla cele její cedko autobiography!a má fakt boží písničky,mě se ashlee hrozně líbí jak bloncka tak černovláska,jen mě trochu nas...štvala s tou plastikou,ale zas si říkám že zohlí nos by mi taky vadil!a to že má nový rty je kec klidně vám pošlu fotku kde sou její rty zblízka předtím a potom!tak zatím čauves kdyžtak písněte!
  • Ashlee

    Má oblíbená zpěvačka.Její skladby L.O.V.E. a Boyfriend jsou skvělý.Měla by zrychlit tempo,nemyslíte? *3* *3* *3* *3*
  • Suuupa

    Mě se Ashlee strašně líbí ale ne že bych byla teplá to ne líbí se mi její styl i hudba!!!Kdo ji máte rádi pište na e-mail annienka@atlas.cz
  • Ashlee Simpson forewer! :)

    Mě se teda Ashlee líbí mnohem wíc blonďatá....tak černá jí wůbec nesluší, jinak je mooooooooc krásná a připomíná mně Karolínu z WyWolených 2 *14* Strašně jí miluju a krásně zpíwá! *14*
  • jaký měla ashle lepší vlasy? ja myslím že ty tmavé ji sedly víc co myslíte?
  • jo ashlee ujde....písničky má pěkný ale štve mě jak si nechala udělat tu plastiku nosu.........začíná se podobat krávě jessice *13*
  • je strašně super na nic si nehraje a je 100krat hezčí než paris hilton ta vypada proti aslee jak mrtvola *1*
  • jj

    jasně je nej!!!Jestli znáte nebo máte o ní nejaké stránky o ní tak mi písněte!!! *14* Ráda se kouknu..... *14*
  • Mno tak tohle je ta nejsuprovější zpěvačka o jaké vím!! Mám ráda sice i jiné, ale tahle patří k mím oblíbeným!!! Je super!!
  • super zpevacka!!! *14*
  • je to nejlepsi zpevacka co znam!doporucuju jeji cd autobiography a i me!fakt super!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit