Přejít na výpis diskuzí

Ashley Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikinka.panda

    kdo má rád olsenky ?

    kdo miluje olsenky ať dá tomuto příspěvku za 1 * plsky....máte je rádi?...já ano takže za 1
  • Olsenky?? Tak to jsou bez debat ty nejlepší mládé herečky. Ale to neznamená, že říkám že hrají nejlépe ze všech hereček. To zase ne. Znám spoustu dobrých herců a hereček, ale řekněte mi...... znáte nějakou herečku, která v tolika letech dokázala tolik co Olsenky a měla svůj otisk na chodníku Slávy?! To asi ne že? Vždyť oni mají prosperující firmu, docela dobré filmy.........a spoustu dalšího. Takže Vy co je pomlouváte zde nemáte co dělat!!!!!!!!!!!!!!!! Vy jste pouze blbky, které jen tiše závidí. *1* Ubožačky *16* *10* *13*
  • pokec

    ahojky !!! chtěla bych si psát s někým kdo má taky rád olsenky tak se mi pls ozvěte na e-mail : ridgebacka@centrum.cz
    dík :)
  • ashleynka0012

    ashleynka

    ashleynka olsenková je ta nejlepší holčina nacelém světe je prostě užasná a má ty nejlepší filmíky souhlasíte??
  • Olsenky

    Ashleynka *3* *3* *3* Olsenky sou plostě nejlepší....bez komentářů...plostě to tak je!!!!A komu se to nelíbí ať si třeba pol... *13* *13*Mě nikdo názor nevezme.Achuujenky všem milovníkům Olsenek!!! *3*
  • mě se na olsenkach libi styl oblikani. jinak samozřejmě hrajou ve filmech skvěle. *3*
  • O Ashley

    Ashley Olsen je má nejoblíbenější herečka!!! Je prostě supr!!! Jo, jo Ashley je číslo!!! *3* *3* *5* *4* Nebo sem snad na něco zapoměla? *7* =oD Tak ahojda lidi!!!
    • Re: O Ashley

      no to s tebou souhlasim ashley je vazne super ja ji zboznuji a ne jako naky pipiny... co sem lezou a pisou ze olsenky jsou .... ani to psat nebudu ptze je mam rada *14*
  • olsenky

    Olsenky jsou nejlepší.a já je mám obzvlášť ráda.jednou sem je totiž viděla když jsem byla na vzdělávacim zájezdu v New Yorku.obě byli super oblečený a dokonce se i ochotně vyfotili a dali mi autogram.pořád se smáli a byli v pohodě.moc jim to slušelo.až mi bude 18 tak si budu muset koupit nějakej dům hned vedle nich abych je mohla navštěvovat.sehnala sem tam i pár kousků z jejich vlastní tvorby.hlavně kosmetiku a oblečení.zajímalo by mě proč nějakej takovej obchod neudělají třeba i v Čechách.takhle si to musíme kupovat na netu a je to trochu dražší než když si to koupíte v obchodě.settkání s Olsenkama byl zážitek na celý život a jsem za něj hrozně vděčná.
    • Re: olsenky

      Jo? Tak to je dobrý.Mě se taky líbí jejich styl.Teda spíš styling Ash. :-) Má ho takovej...romantickej.Slyšela sem,že maj butik i v Německu.Kolik v Americe stálo to oblečení? *4*
  • Ashley je nej!!

    Ashley je úplně ta nejlepší herečka jakou znám.Je to můj vzor!!Chtěla bych být jako ona.. *3*
  • For Mišulka a další: Vy jste jen slepice, které závidí Olsenkám popularitu atd. A kdyby jste byly alespoň trochu populární jako ony a dokázaly to co ony tak neřeknu, ale vy jim nesaháte ani po kotníky!!!!!!!!!!!Vy blbky *16* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit