Přejít na výpis diskuzí

Ashley Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicol

    Ahojky lidicky ja mam taky dvojce Ashley a je to ta nej sestra jo a Ashley je tan nej herecka na svete moje sestra ma radsi M-K ta taky ujde..............!!!! *3* *1* *4* *4* *1* *1* *4*
  • diskuze

    Ze začátku jsem jejich filmy obdivovala a bavilo mě se koukat jak neustále nakupují nové a nové hot trendy ale můj bratr mi neustale opakoval že jdou jen po prachách a nic jiného než poslední móda a stav jejich kreditky je nezajímá...nechtěla jsem mu to věřit ale sama jsem si na to postupem času přišla. když mi bylo řečeno jak se učí. a nejen to skandály velký prachy atd. zkrátka ted uz jsou to pro me jen 2 slepice ,které zajímá pouze jejich tučné konto.....
  • Bože on je krásný ... já té Ashley závidím.
  • ashleynka0012

    ..<3ashleynka naše láska<3....

    ash je ta nejnejnej holčííí na světě ještě s miley cyrus má upa coolový filmy který nemaj chybu!kdo se mnou souhlasí at napíše odpověd na příspěvěk prtž oni jsou skvělý!! holkyyyy!MJMMMR! *14* NEJLEPŠÍ HOLKA ON THE WORL souhlasíte???
    • Re: ..<3ashleynka naše láska<3....

      jo já naprosto souhlasím ashley olsen je nej girl na světe naprosto souhlasím!
      • Re: Re: ..<3ashleynka naše láska<3....

        neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ej holčí apsolulutně souhlasím jsem její největší fanynka...mám sní 85 časopisu z celého světa a dokonce i kalendář a tričko je neeeeej!!je to legenda největší hvězda světa!
  • sos

    Čauky! Nemáte někdo adresu Michaela Jacksona? Napište mi ji prosím na nathaliakaulitz@seznam.cz *14*
    • Re: sos

      nemam a nemas ty maila na: orlando bloom,olsenky,lohan,duff nebo tak neco
      prosiiiiiiiiiiiiim kohokoliv *3*
  • Ashley je NAJ!!!

    Ashley olsen je ta NAJ herecka na svete!!! a je strasne klasna!!!:) tak xcem vyzerat!!! *14* je proste dokonala!!!
  • sway

    docela ujde *3*
  • ahley olsen

    O tom asi jeste nevite ale ted uz ano krasna herecka ashley olsen se dala dohromady s modelem Romanem Christensen.roman christensen je model firmy CK a podle me je to nejkrasnejsi muz planety.
  • hilary_duff

    ashlééy

    mám moc rada ashley je medzi mojimi najlepšíími osobnostami *1* mam ju akt moc rada ma duper filmy xDD *15* *15* *4* *4* *5* *5* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *3* *1* *1* *1* *14* *14* *3* *3* *4* *3*
  • velké čekání

    já se chci zeptat jestli náhodou nebudeš hrát v praze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit