Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    no

    no jo a jak se zysnoubila se zacem tak potkala novinare tak jim ukazala ten prsten aby vsichni videli ze se zasnoubila se zacem no proste hruza *10*
  • omajda

    jak

    prvne sem mela rada van ale jak sem videla jak kritizuji ash a narazila sem na jeji pisne tak sem sla na ASh stranu bylo miji i trochu lito ze i vsichni kritizovali *9*
  • kamickar

    mishel

    tak doubrouchuť Michalo
  • Mmnt

    Hele já musím jít obědvat tak zatím páčko
  • kamickar

    Vanessa

    všimly ste si jako má Vanessa oblečení jako kdyby neměla peníze si koupit hezký oblečení
  • omajda

    jj

    jo ja bych nemohla hrat namyslenou ja bych se tam rozchechtala jak prastena no proste des *15*
  • medousssek

    jj to je pravda Van v tom filmu hrála furt takovou slušňačku a přece jen ve fiulmu mám radši mrchy ptž bez nich by to nešlo byla by to nuda
  • medousssek

    Re: jo

    jj bez zaca by byla NUla
  • medousssek

    Re: ...

    newím BRAVO GIRL moc nekupuju, jenom když je tam něco zajímavýho
  • omajda

    ja

    ja taky bych chtela byt ash protoze mam nahrane pisne od van a stydim se je vubec pred vsemi postet ale u ash to tak neni *4*
  • kamickar

    jo

    no to teda máš pravdu Ash je lepší než Vanessa a Ash není vůbec namyšlená to spíš Vanessa ta musí být na kyždých fotkách vedle Zaca Efrona *8*
  • medousssek

    omajda

    jj přesně tak, všichni to berou podle filmu a nee podle skutečnosti.. to nechápu. mě aji v HSM přišla vanessa trapnáá.pořád se tam usmívá jako měsíček na hnoju!! prostě děs, zato Ashley tam byla prostě aji taková trochu praštěná, srandovní :-D
  • ...

    jinak víte že v Bravo Girl číslo 13 byl její plakátek byla na něm se Zackem
  • medousssek

    shelmi

    jj obě jsou krásnéé
  • omajda

    van

    nevim jaka je van hrala HSM sice hodnou ale prece se mi zda tako nesimpaticka i kdyz ji moc neznam vsichni si mysli ze ash je namyslena protoze hrala namyslenou to je umeni hrat nymyslenou si myslim byla strasne skvela ale kvuli filmu neni nymyslena *8*
  • kamickar

    medousssek

    to sem teda nevěděla
  • Re: já

    jj já vím ale psali to v Bravo Girl
  • medousssek

    shelmi

    já bych taky spíš rači chtěla být Ashley než vanessou
  • ...

    Mě se líbí oba její pejsci
  • kamickar

    já teda jo Michalo hlavně běhá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit