Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ashley

    Ashley je fakt dost dobrá a Vannesa taky!!!! *14*
  • nalíbí se mi!

    Znám lepší herečky než je ona! *16*
  • Re: ASHLEYYYYYYYY

    VANESSA JE UZASNA PERFEKTNA A DOKONALA...ASHLEY DO HNOJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAA S TEBU......VANESSA JE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ASHLEYYYYYYYY

    je užasná, perfektní a dokonaláááá...jako vanessa do hnojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee......
    ashley je neeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Neco pro Ashley

    Ahoj Ashley si nej zpěvačka a herečka nechtěla bys sis semnou písat?? *4* *4* *4* prosíím dyžtak napiš na email *3* *3* petule441@seznam.cz
  • Je nej....

    AT je prostě ta nej.... *14*
  • Ash je nééj

    Ashley je nééj herečka a ještě lepší zpěvačka *14* :) Mám o ní blog tak se podívejte: www.ashley--tisdale.blog.cz
    Ashley je prostě nééééééj! *4*
  • miluji ash

    je nádherná, miluji ji. *14*
  • miluji ash

    je nádherná, miluji ji.
  • Ashley tisdale je NAJ!

    Ashley je ta naj naj naj hrecka a spevacka!!!♥
  • Kuk!!!

    Ash je neužasnější!! muj blog je jen a jen o ní! http://tisdale.blog.cz/ koukni!!! *14* *14* *14* *14*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz *4* *3*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog o HSM a zajímá mě jaký na něj máš názor.Mohla by ses podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Ti líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík *4* *3*
  • ashley

    mimochodem navštivte mojí stránku www.teac-cosmetics.estranky.cz díííky *14*
  • ashley

    je supeeeer miluju jí :-x *14* *3* *1*
  • =)

    moc krutě hraje *14*
  • Nej na světě...

    jako Ash je neeeej....*14* :-D mám o ní i blog!!*4* Tak se koukněte!!! *5* www.tisdale.blog.cz jako *tisdale forever* *14*
  • Ashley

    Ashley je strašně moc hezká holka *14* je to takovej můj vzor *14*
  • ashley

    www.splatt.xf.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit