Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nej

    Jo to máš pravdu ! Zpívá nejlíp Van se s ní nemůže rovnat! *4*
  • .............

    Ashley je rozhodně lepší než Vanesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *5*
  • Album

    Ahoj já si myslím že cool a nejvíc se mi líbí z alba headstrong *3* *9*
  • Re: Re: ASHLEYYYYYYYY

    hm jasne ashley je neeejjj ne naka Vanesa trapka jedna hnusna aashleyyyy je neeeeeej!!!!!!!!!!!! a kdo si to nemysli je debiiiiiil a buh vi co jeste!!! tak drz hubu!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *13* *13* *13*
  • Sims Video

    Lidi koukněte se na naše video na Suddenly natočený v simech, je tady:
    http://uk.youtube.com/watch?v=joF fdE67Zd0
  • Kamarádit

    Ahojky..., pro všechny fanošky Ashley Tisdale:,,Nechtěli byste se se mnou z kamarádit přes internet?" Psali bysme si o Ashley Tisdale atd. ... Nebo jestli se chcete s něčím svěřit, tak na vás čekám. Napište mi na mail: tonahruska@seznam.cz . Díííííííík
  • Je skvělá

    je fakt skvělá. Její písničky sou moc hezký.
  • Re: Ashley je super

    Fakt?!Tak mi napiš na e-mail ten plakát kterej mám je fakt super!!!! *14* *14*
  • Ashley je super

    Ashley je úžasná a má skvělý písničky. Nejhezčí je He said, She said a Kiss the Girl. Nemáte někdo hezký plakát Ashley Tisdale klidně ho vyměním třeba za Hilary Duff, Wentwortha Millera, Johnnyho Deppa, Orlanda Blooma nebo Kiera Knightley. *14* *7* *3*
  • Blog o HSM

    www.highsch00lmusical.blog.cz - jukněte + zanechte komentář *14* *14*
  • Plakát

    Mám plakát Ashley Tisdale!! *14* *14*
    Vyměním ho za plakát:Sarah Michelle Gellar nebo Keira knightley nebo Hillary Duff nebo Avril Lavigne nebo Wentvor Miller nebo Freddie Prinze jr. nebo Catherine Zeta-Jones!! *4* *4* *4*
    Jestli nemáte plakát který hledám tak mi napište mi se nějak dohodneme!!
    Může mi zájemců o plakát Ashley T. napsat třeba 20 lidí!Přeč tu si všechny e-maily!!!
    *4* *4* *4* *4*
  • Alohaaaaaaaa

    AK MILUJETE HIGH SCHOOL MUSICAL TAK SA KUKNITE NA MOJU STRÁNKU www.zackefronn.blog.cz PLS PLS PLS NEZABUDNITE PRIDAŤ KOMENTÁR!!! :) :) :)
  • HSM CZ WEB

    www.high-school-musical.cz *14*
  • HSM CZ WEB

    www.high-school-musical.cz
  • Re: Re: neeeej...

    *1* mě je líto tebe....že máš tak nezajímavej život, že řešíš život osatních!
  • Je Neeeeeejjjjjj...

    Je súpr, kúpr, úža zpěvačka, ale i herečka! Obdivuju ji. *14* *1* *15*
  • Re: neeeej...

    ty mas 12?
  • Re: nalíbí se mi!

    presne *5* *15*
  • neeeej...

    Ahooj!! pro všechny fans napište mi na icq 438-410-062 *14* *14* Ráda si budu s každým dopisovat!!
    jo a kukněte na muj blog www.tisdale.blog.cz!! *5*
  • Je bezva

    Ashley Tisdale je bezva zpěvačka a mám jí moc ráda! *14* *4* *4* *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit