Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • selenavan

    ahoj

    ahoj napísala mi na e-mail karina ona bude online! teraz!
  • kamickar

    Ash

    Ashley je nejlepší herečka,zpěvačka mám jí mocinky ráda´nechápu jak jí někdo může nemít rát to fakt nechápu myslím že budeme mít tích 1000 komentíku *14*
  • kamickar

    jo

    jo už sem tu a zapoměla si ještě napsat že je herečka vyděl někdo film s Ashley picture this??já jo a je dobrej akorát sem ho vyděla v anličtině
  • medousssek

    1000 komentůů

    myslím, že dneska zvláádneme 1000 komentáářůů, My jsme dobříí, my to dáme .-)
  • medousssek

    Woooooow

    woooow. no to je super. dneska ste napsali toliiik komentůůů. prostě super... to je úúžasnéé :-)
  • simca2

    Ash

    ASHLEY TISDALE JE BEST!!!!!MAM JI MOC RADA !!!!!JE NEJLEPŠÍ A ZA DNESEK JSME PRIDALY 300 KOMENTARU TO JE DOBRE DOTAHNEM TO DO 1000????CO MYSLÍTE *15* *15*
  • simca2

    si

    si tam????
  • simca2

    ona

    ash je nejlepsi je Best modelka a zpevacka at si mysli co chteji pro me je nejlepsi *4* *4* *16* *15* *15*
  • simca2

    jj

    aha to od ash neexistuje jenom ma shooty profesionalni modelka neni *13*
  • kamickar

    oni

    já sem byla na diskuzi Vanessi a ini si tam psaly o tom jak je to nefér že Ashley je první jako modelka nevíte někdo kde bych našla fotky kde je Ashley jakéo modelka na molu?? *4*
  • kamickar

    Re: ja

    tak jo já du zase na you tube
  • kamickar

    Re: ja

    tak jo já se du na you tube tak zatím ahoj
  • kamickar

    Re: mas

    jenom trochu ale spíš mám radši Ashley protožesi neudělala takovej skandál ja Vanessa
  • simca2

    ja

    ja jdu do bazenu ja prijdu
  • kamickar

    jo

    jo a a jedna holka je tam naváděla aby tam psaly jako hvvbhvsbc prostě aby psaly kraviny
  • simca2

    mas

    mas rada van
  • simca2

    jj

    jo tak to si dovolily
  • kamickar

    ne

    tak potom se nedívím že se snim Ashley rozešla
  • omajda

    ty

    jesinko jsi tady?
  • simca2

    jo

    jo ja taky a podvedl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit