Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simca2

    Re: sympatačka

    ne *4* *14*
  • Re: blond

    má hnědé vlasy obarvuje si je ale na om není nic špatného! one je super!
  • Re: podívej se do zrcadla

    Ty asi nemáš rozum vždyt podle tebe nesmí lidi obdivovat spěvačku?!?!?!?
    *9* *16* *13*
  • simca2

    Re: Ashleynka : *

    prosím dáš mě to icq na ashley? *4*
  • simca2

    Re: blond

    ashley si barvy vlasy *9* škoda žejo
  • simca2

    Re: icq

    ahoj prosím prosím daš mě icq na ashley tisdale?
    dík
  • misha93

    blond

    co myslíte ... ma Ashley svoji blond barvu nabo to ma obarveny?
  • Re: Osklivka

    To není pravda Ashley je suprová ale Tokio Hotel neeeeeeeeeeeeee *8* *8* *8*
  • icq

    Mam Ashley icq i Vanessy Hudgens *4* *4* *4* *4*
  • sukna

    Osklivka

    Vzdyt vypada jak prase,i kdyz to urazim asi to prasatko,neumi hrat,je uplne vypatlana,kam jste dali oci a hlavne mozek,to je konec ondivovat takovou hruzu,predpokladam ze jste ji slyseli zpivat,a pokud nejste hlusi tak vite ze meci jak koza.Pochopim Farnou i Tokio hotel ale tohle to snad ne
  • Sharpay-Ashly

    Ahoj Sharpay je pro mě nejlepší jmeno a jeí představitelka AHLY TISDALE JE SKVĚLÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • Ashley Tisdale

    Ashley je v pohodě... Rozhodně se mi nezdá bejt nějak namyšlená nebo tak něco...
  • Re: podívej se do zrcadla

    To měla být odpověď na něčí příspěvek?
  • _petulinkaa_

    podívej se do zrcadla

    Jako podívej se sama na sebe do zrcadla a lekneš se a pak na ashley.To je změna že?Kráska a hnuska:D No i když radši se tam nedívej mohla by jsi oslepnout.Jako jo říkej si co chceš je to tvá věc ty jsi totiž taky pěkně hnusná.A navíc každej si může nosit co se mu líbí.A když se ji to líbí tak at si to nosí.Prosimtě kdo ví jaká jsi ty.I když je celebrita je to normální člověk a zaslouží si žít normálně.To je jako kdyby proti tobě takhle NĚKDO šel.metalistko
  • Re: Re: FUJ

    Děvče. To byl můj názor na Ashley.
  • _petulinkaa_

    Re: Hrůza

    Každé se nemusí líbit černá.Každej má svůj styl a jí se líbí růžováí tak at si ji nosí.Já ji taky miluju aspoň jde posnat že jsme holky a ne nějaký černý pizdy.Černá je hlavně ppro kluky.
  • _petulinkaa_

    sympatačka

    No ona je prostě DOKONALÁ,ale nevypadá na tolik kolik jji je že ne?Typli by jste ji 23?Já teda ne tak 16:)
  • Re: FUJ

    Copak chlapče?? Ukáknul sis do trenek?? *1*
  • ashleynkaaaa...

    ahojenky ashleynka je nejky nea celelm svete na nic si nehraje je hodna a krasne zpiva chapu lidi co ji nemaji v lasce taky se snad kazdymu nemuze libit kazda zpevacka kazdy ma jinaci styl a vubec nejlepsi by bylo kdyby si nikdo svuj nazor nevnucoval ja ashley mela rada 2 roky pak sem prestala bo se mi zdala umela a neprirozena ted se mi o hodne vic libi s hnedyma vlasamamoc ji to slusi ja si nenecham mluvit do toho co se mi ma libit od nikoho pap
  • ashley11

    Re: Re: Re: MilujUUUuu AsHLeYnKu

    příbuzná? jasný..jasný to by chtěla být každá *14* promiň ale lhát se nemá *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit