Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: 20 000

    Kajuško, máš se hodit do klidu vzkazuje ti Michal, že prej Radima do vět netahá to bylo jen teď ... a opovažte se jeden z Vás zase se obrátit na mě ... já sem jenom prostředník ... tohle je mezi Váma .... jestli to svedete na mě zakroutím vám krkem ... *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    hh *15* *15*
  • kajuska4

    Re: 20 000

    Musíme jsme borky!! *14* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    A pak ho hodíme jednomu klukovi tady na hlavu ... aby mě přestal šrát ... *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    20 000

    Kajuško, hádám že dneska dáme 20 000 komentářů u Ashleynky ... je to drsný ... jakoo chybí nám asi 30 komentů a máme 20 000 ... *14* Já říkala, že to do konce února zmákneme a zítra je konec takže to fakt jakoo zmákneme ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *15* *15* haha *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    *15* *15* Stejně tam skončím když ne z nich tak z tebe joo ... a z našeho pokusu zvednout pažez ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Ne!Tam ty nejdeš radši oni *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Slovensštinu neřeš ... to dělaj často ... a Radim ... co já vím ... *15* Kajuško vůbec si s tím nedělej starosti ... oni sou dneska jak utržení ze řetězu ... *3* Nebooj nikoho nepomlouvaj ... jenom se mě snaží dostat do Blízince kde z nich pravěpodobně skončím ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Áááá ...

    Páníí.. *15* .. *15* .
  • kajuska4

    Re: ...

    *15* *15* Bezvadný!Těším se! *15*
    Můžu se zeptat?Proč u Avril na dizkuzi mluví Slovensky?? *9* A proč furt ten Michal tahá Radima do vět! *9*
  • puspuspusinka

    ...

    Páááni, já se ták těším až budu mít řidičák ... o víkendu za tebou vyrazím ... pokud teda budu mít prachy a udělám řidičák ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Áááá ...

    *15* *15* *15* Noo ... tve ... to by bylo drsný ... my dvě sami na dvoře s dřevem ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Aha *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Áááá ...

    Já bych ti pomohla měla si mně zavolat *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Promin

    Já ti to věřím nebooj *3* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Tak a mamča se nasrala ... a už u Avril nebudu ... *1* *1* *1* Nemaj skoušet mojí trpělivost *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Áááá ...

    Njn ... když jsem nešikovná nána a nikdo mi nepomohl *9* *15* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Promin

    Pání *15* ale vypadá moje mamka na 20 no jako fakt.. *1*
  • kajuska4

    Re: ...

    *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit