Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    xD

    Kajuškoo ... rači si sedni ... právě sme se rozhodly s Evičkou natočit akční hororovou komedii s homosexuální zápletkou ... *15* *15* *15* Hele to nebude mít chybu ... *15* *15* Přiď na Konkurz ... bereme všechny z Bohnic ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ??

    *15* *15*
  • ashleynqa

    Re: Re: ...

    OK... *14* *1*
  • ashleynqa

    Re: Re: Re: Re: Re: ??

    Ale já věřím, že se pořád milují a vrátí se k sobě ... musí vždyť je to na hlavu ... Zac pořád miluje Vany a Vany jehoo ... a jenom kvůli práci a těm dálkám se rozejdou ... je to na hlavu ... *9* *9* *9* Jinak jakoo ty shooty jsou úžasný ... ale je to jak z tragického románu ... s hororovou zápletkou *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Kajuškoo ...

    *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    Dobře v poho *14* *1*
  • ashleynqa

    Re: Re: Kajuškoo ...

    Rači neee... až večer ... z toho čekání bys taky mohla přít o rozum a pak bys mohla rovnou semnou a s Evičkou bydlet v Bohnicích *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ??

    Ale ty shooty jsou teď i lepší než ty co fotila minule jí to víc na nich sluší i to pozadí a je teď šťastnáá a za to jsem ráda jj mně to taky mrzí že se fakt rozešli omg *9* *14*
  • ashleynqa

    ...

    Ale zase nechci si ho vybít ... zítra jedeme na hory a potřebuju ho na cestu nabitou ... tak ještě chvíli tu budu ... a dyžtak večer kolem 11 bych mohla být tu na iPodu ... možná v 10 *15* *15* *15* Ale nepíšu na něm moc rychle *15* *15* Ale potřebuju s vámi být ... kdyby byl na horách net tak sem budu chodit ... *14* *14* *14* snad tam bude... *14* *14* Takže ještě chvíli tu budu ... tak do 5 a pak pujdu ... *4*
  • kajuska4

    Re: Kajuškoo ...

    dobře budu čekat *15* *14*
  • ashleynqa

    Kajuškoo ...

    Já jdu rači vrátit počítač ... jinak dostanu ... a budu tu s tebou, ale na iPodu ... tam sem odepisuje hrozně pomalu tak semnou měj trpělivost ... *15* *15* *15* *14* *3* *14*
  • ashleynqa

    Re: Re: Re: ??

    Bože ta tvoje fotka je jak z hororu ... *15* Nessie má vážně divné photoshooty poslední dobou takové tragické *15* *15* *15* Ale moc jí to sluší ... *14* Jinak mě mrzí to co psala na twitter *9* Že prej se Zacem jsou už pouze přátelé a nic víc, ale nemůže na něj zapomenout ... *9* *9* *9* Achjooo *9*
  • kajuska4

    Re: Re: ??

    Jéé to je báječný *14*
  • ashleynqa

    Re: ??

    Superr že si tu ... už sem chtěla jít ... *14* ale s tebou tu chvíli budu *14*
  • ashleynqa

    ??

    Vrátila ses mii??? *14*
  • puspuspusinka

    Re: =(

    Ahooj ... noo ale já tu nebudu ... *9* To je škoda... *9* Paaa.... I Love You ... *14*
  • kajuska4

    =(

    Ahoj Míši já jedu pryč tak se měj budu tu večer ahoj *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Budu muset jít ...

    jn *9* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Budu muset jít ...

    *9* *9*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Budu muset jít ...

    Aha..no vidíš měla jsem ale my jezdíme jinam *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit