Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Ahojík ... <3

    No ona má 19 a on má 36 takže jako ale milujou se jak twe nwm co *15* furt se tam líbali hehe *1*
  • puspuspusinka

    Re: Woow.

    Jinaaak ... nechceš mi Kajuš napsat potom večer nějakou smsku na dobrou nooc??? *15* *15* Stýský se mě po tvým úža smskách a po našem pokecu ... tak zase zítra páá i lowe you *14*
  • puspuspusinka

    Woow.

    K Ashleynce se konečně přidávají fotky ... má 4 nové juchů ... jen škoda že 3 z toho už tu jsou njemíň 3 x ... *9* Já dneska přidala takové novější ... tak snad se objeví ... je to z té jedné akce a poto soukromá a potom z karaoke textů ... *14* *14* Snad se přidají ... dyžtak zítra se tu o5 na hodinku zjevím, tak snad tu budete ... *14* A myslím, že to bude dřív než večer... *14* *3* Tak páááá zatím ... I love You ... *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Ahojík ... <3

    Páááni ta musí být fajnéé... *14* Ty máš nějakýho strýce? Který si jí bere? *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Ahojík ... <3

    Čauky mám se dobře a já byla u babičky a dědi protože dojela moje nová teta a jako závidím jí že má pěkné upravené nehty a že je bohata a je modelka a že má dlouhé řasy ááá *15* vypadá jako Ashley *4* *4* protože je blond a má takové oči i jako Ash *14*
  • kajuska4

    Re: ♥

    Chichi *14*
  • puspuspusinka

    Re: Ahojík ... <3

    Kurňa škoda že tu nikdo nejni ... *9* *9* Už budu muset jít ... *9* Tak zase zítra noo... *9*
  • puspuspusinka

    Ahojík ... <3

    Ahojíček zlatka tak jak se máte??? Já včera nemohla popadnout dech jak sem se ještě do noci tlemila, když se vzpomínala jak to tu bylo včera boží ... *14*
  • kristynajackson

    *14* *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ježiši

    Víš mno já to věděla od začátku že taťka mamku podvadí mno takže mně to bylo líto pobrečela jsem si ale nezačala jsem hulit,chlastat jako Mileyna!! *13* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ježiši

    Tak já osobně si myslím, že to má teďka těžká po rozchodu rodičů ... já bych se asi zhroutila .. ale Kajuška si to taky prožila a hned se kvůli tomu nezačala chovat jako nána pitomá takže je blbá podle mě... *8* *9* a je to škoda bývala skvělá *9* *9*
  • klaruska44

    Re: Re: Loučím se... :'(

    Ach jo *14* bylo to skvělý taky jsem se zasmála byla prča tak se měj *14* *14* *14* a dobrou nocinku a hezké sny pa *4* *14* *14* byla fakt sranda ahojík *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ježiši

    jj *9* *1*
  • klaruska44

    Re: Loučím se... :'(

    Jasne budu rad tvuj syn *15* tak cau *4*
  • kajuska4

    Re: Loučím se... :'(

    Zlatíčko moje budeš mně chybět a budu tu se těšit na tebe ráda *14* měj se a dobrou noc zlatko mojaaa *14* *9* *9* *9* *14* i love you *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: ježiši

    To ano a ať si dělá co chce nejsou to naše plíce ne? *9*
  • puspuspusinka

    Loučím se... :'(

    Sice nerada ale přeci jen musím ... *9* Loučím se s Vámi ... bylo to s Vámi dneska překrásný ... přenádherný ... prostě nejkrásnější ... mooc sems e smála a užila si too ..m oooc *14* *14* Děkuji Vám za to a zítra sem tu obvykle na svou hodinu ... *14* *14* Tak tu všichni koukejte být kolem 6-7 se ukážu !!! *14* *3* Pááá Miluju Vás děti moje ... jste pro mě všechnooo *14* *14* A tebe taky Radime ... jestli chceš adoptuju si tě za syna,,, *15* *15* Pááá *14*
  • kajuska4

    Re: Re: ježiši

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: ježiši

    Já už jí neřeším ... líbí se mě ve filmu a tím to hasne ... jinak jasnýý ... s Bagridem budou překrásný pár myslím že vyhrajou tak všechny žebříčky nej hollywoodksých párů *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xD

    *15* *15* *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit