Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ???

    yes *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ???

    Já tééž... I LOVE YOU SO SO SO MUCH !!! *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Ehmmm ... xD

    Kajuškoo... já ty fotky co si dělám semka na osobky na puspuspusinku si budu upravovat a vždycky tam napíšu velkými písmeny Vashril Team ... a nebo mám rači napsat Vashley and Avril Teams are the BEST ... joo a nebo Vashley and Avril Teams ... asi to druhý ... protože všechna jména by se mi tam asi nevešla... *15* *15* *15* Jinak fotky budu mít asi teďkonc Avril ... *14* Ale neboj budu si dávat i Ashleynku ale to až asi o velkých prázdninách ... tak jenom doufám, že se zase nebudeme někaj zbytečně někdy kvůli tomu hádat mooooc tě miluju a nechci se hádat bolí mě naše hádky... už nechci hádky !!! *14*
  • kajuska4

    Re: ???

    Ježiši omg já jsem tak ráda že tu aspoň bude o víkendů mno já jsem tak nadšenáá!!
    *14* *14* *14* *14* *14*
    a ty seš moje zlatko taky chyběla si mně a není zač protebe všee si má nejlepší kamarádka taky tak proč to protebe neudělat *14* *14* *14*

    I love you much *14*
  • puspuspusinka

    ???

    Tááák Kajuško ptej se na všechno možný, mám úplně prázdno takže ohledně té nové zprávy a tohleto se ptej a já odpovídám jinak sem úplně mimo ... (mezi námi neměla sem chlastat) *15* *15* *15* *15*
    Jinak táta mě dovolil abych tu byla každou sobotu a neděli jen hodinku večer... noo a potom když se začnu dobře učit tak mi ho bude půčovat na víkendy... *14* *14* *14*

    A velké obrovské poděkování ... Kajuško ty seš prostě já nemám slov báječná skvělá nejlepší kamarádka... ty seš prostě poklad největší !!! To jak se mi staráš o blog ti nikdy nezapomenu ty seš normálně hvězdička mojee... to je úplně nádherný že to rpo mě děláš ... bože moooc děkuju ... tohle je MEGGGA PODĚKOVÁNÍ PRO TEBE ZLATÍČKOOO *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Yeahhh...

    Ááá superr *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Yeahhh...

    Jsem tu ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Maui

    áá chci takyy oni jsou roztomilý *14*
  • kajuska4

    Re: Yeahhh...

    To je jasné *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Maui

    Maltipoo *14* *14*
  • puspuspusinka

    Yeahhh...

    Od 19:00 do 20:00 jíízda... yeahh... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Maui

    Nevíte jaká je rasa pejska Ashley předem děkuji ze odpověd
  • klaruska44

    Re: jj

    jéé *14* *14*
  • kajuska4

    jj

    Ashleynka si zašla na nákupy..Krásné fotkyyyy *14*
  • Re: Ahojky...

    Ahojííik všimla jsem si až tedka..Moc mi chybíš Mišulko *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Ahojky...

    Ahojík...mně taky děsně chybíšš *9* *14*
  • puspuspusinka

    Ahojky...

    Jsem ve škole... na kompu ... a sem hrozně smutná ... děsně mi chybíte ... já to ten půl rok nezvládnu ... já umřu ... *9* *9*
  • klaruska44

    Re: ..

    krásné *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: :'(

    Jaj já to myslela na tamten příspěvek:
    Ach jo jjá jsem taky brečela bože můj do 1.7. to beztebe nevydržím *9* *9* *9*
  • klaruska44

    Re: Re: :'(

    krásnéé *4* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit