Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    jj

    Děti máte rádi babičku? Ptá se paní učitelka ve škole. Už ne, ozval se Pepíček. Už se nám přejedla. *15*
  • puspuspusinka

    Superman

    Teda já mám takovej výtlem ... chcípu tu totálně tenhle vtip nemá chybu ... *15* *15* *15* *15* *15*

    Jede chlap výtahem do věžáku a když dojede do posledního patra, potká tam nějakého jiného chlapa.
    Ten chlap mu povídá, že tady venku mají takový proudy, který když vyskočíte, vás vrátí zpět do okna. Ten pán tomu nevěřil a ten druhý mu to teda ukázal. Vyskočil a vrátil se. Tak na to ten pán přistoupil a skočil. Chvíli padal a dole se zabil.
    K tomu chlapovi přišel číšník a řekl: "Teda, Supermane. Ty jsi taková svině, když se vožereš."
  • kajuska4

    hm

    POVÍDA PEPÍCEK TÁTOVI: HELE TATI PREDSTAV SI, ŽE ME CHTELA VCERA ZBÍT PARTA KLUKU. A PROC ??? PROTOŽE MÁM DLOUHÝ VLASY. A PROC JSI NEZACAL UTÍKAT? TATI VÍŠ JAK BLBE SE BEHÁ V LODICKÁCH *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Fagan

    *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Stařík xD

    lol *15*
  • puspuspusinka

    Fagan

    No tak tohle bych s radostí udala všem co mě štvou *15* *15* *15*

    Jde pani parkem a vtom spatri jinou pani, jak drzi maleho chlapecka za nohy a mlati s nim o strom. Pristoupi k ni a povida: "Pani, copa to delate? Dyt tomu fakanovi spadne cepicka." "Starejte se vo sebe, pani, nespadne, ma ji pribitou!"
  • puspuspusinka

    Stařík xD

    Stařik nastoupí do taxíku. Mercedes vyrazí a dědek se ptá řidiče: "Na copak tam vpředu máte tu hvezdičku?" "Byl jste na vojně? To je zaměřovač, neco jako muska na pušce. Když se mi někdo dostane pred kapotu, zaměřim, buch... a je po něm!" Jedou dál, najednou strašná rána. Řidič se otočí, co se deje, dědek vzadu vyčítavě kývá hlavou: "Že prej zaměřovac... človece, vždyť vy jste toho cyklistu minul, jen taktak jsem ho stačil vzit dviřkama..."
  • kajuska4

    Re: ...

    dobře *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *15* *15* *15* lol..ty osobky jsou teď nějaké zvláštní..píše to samé kravinky *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    ...

    Nejdeme si povídat vtipy?? Když sem tak vožralá, tak mi aspoň přídou více k smíchu ... *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    *15* *15* Boožee... já sem asi vožralá nebo co, ale jak si to napsala už vidim vole zloděje jak de do bytu odpojí net ... bože já sem mimoo *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Taky a nebo že nejde mně to píše někdo vám odpojil net no twe *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: jj

    jj *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: jj

    Jenny udala dobře že se vdala a odstěhovala *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    No snad máš pravdu ... mě to pořád píše vyskytla se chyba na serveru, někdy bych to kopla *15*
  • kajuska4

    Re: Re: jj

    Taky jí nemám ráda.. *13* *9*
  • kajuska4

    Re: ...

    Aha *9* mně taky ne před dvouma hoďkama..asi něco upravují..nebo schvaluji fotky.. *3* jak jsme dopsali dizkusi taky to nešlo a pak to šlo a načetlo se to..takže asi něco zkouší *14*
  • puspuspusinka

    ...

    *8* Už zase mě nešly načíst osobky. ... *9*
  • puspuspusinka

    Re: jj

    Jáá jí nemám ráda Ash matku, ona je mi nesimpatická ... furt jí slídí za zadkem ... se divim že nepožaduje aby se nastěhovala se Scottem k nim ... *8*
    Příde mě že je prostě hrozně vlezlá ... *9*
  • kajuska4

    jj

    Jak se směje s Aly tak ta mamka Ash se na ně dívá bože ona tak Ash sleduje to je špatné. *9* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit