Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: ... :) xD

    Jsem tu *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: hi

    Jééé ... to bude hustý ... *15* *14*
    Kajuško, až založím ten blog, pomůžeš mi o5 s toplistem?? *14* *15*
    Já vím sem otrava... *7*
    Jinak ještě nevím jaký si mám dát jméno, ono mi to nechce povolit pomlčky a tečky *8* *9*
  • kajuska4

    Re: hi

    Omg..jasné dobréé.takže to je super..vyšlo že budeme mít takhle blogy..ok..tak si to užij a paa *14*
  • kajuska4

    Re: ... :) xD

    Dobře dobrou chuť *14*
  • kajuska4

    hi

    Tak holky jedeme až za 15min tak jdu najít nějaký dess o Vashley máte pravdu budu mít o Vashley blogísech.. *14* protože já chtěla mít akorát jsem nestíhla novinky u nich přidávám uboum tak se mějte paaa *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: :-//

    *8* *8* já si jdu stěžovat *16*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Fota...

    *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    ... :) xD

    Tvee... teď se sama tlemím temu jak sem psala o té sekačce, jak mě to proboha vůbec napadloo ... *1*
    Kajuško, já jdu se naobědvat, tak za 20 minutek jsem tu <3 Dnes je můj nej oběd tak si asi přidám ... *15*
    Ale k večeru to musím vycvičit... *15* *15* *15* Ta sázka přece *14* *15*
    Tak jo za chvíli jsem tu *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Fota...

    No a pokud jde o Zaca, tve ten má ale ránu, takhle ostříhanej je pěkně hnusnej ... fuuj ... *9* *15*
    Vůbec mu to nesluší ... *9* Ty vlásky jeho božíí ... to bylo neej ... jak je měl v HSM 3 ... ale teďkaa... no asi se mu nepovedl manévr když sekal trávu a takhle to dopadlo chudák ... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Doatzík :)

    OK. Vždyť teďka má stejnak rači Nessie, tak by mohla mít o Vashleynce... *14* *15*
  • kajuska4

    Re: Fota...

    Ano Ash to tak slušelo krásné fotky *14*
    a škoda že tam Ness nebyla protože neměla čas musela jít na nějaké setkání a tak *9* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: :-//

    Achjoo, a u Nessie totéž, jak sem přidávala ty fotky z narozeninové oslavy, bože já jich tam přidávala asi 60 možná i víc a ani jedna se neukázala a to už mě totálně vytočilo ... *8* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Doatzík :)

    Má ho jen o Ash ale přemluvíme jí ať má o Vashley *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Promiň...

    nz *14*
  • puspuspusinka

    Fota...

    Ty fotky z People's Choice Awards jsou báječnéé a je tam i Selenka, Taylor Lautner, Robert<3, Kristen a Aly s Amy ... A ZAc ... páááni *15*
    Ale Nessynka tam nebyla... *9*
  • kajuska4

    Re: :-//

    Přesně *8*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Promiň...

    Děkuji za pochopení ZLATÍNQO ... *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Doatzík :)

    Jooo, no tak mě jen stačí vědět že má pořád o Vashley ... *15*
    Ale asi to udělám, přestěhuju se na nový blog a tento zruším ... *3*
    Woww... to znamená že si jdu dělat new design a new popisky ... yeahhh ... už sem o5 ve svém živlu .. *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Promiň...

    Nevadí.. *14* však ano v pohodě hlavně že si zpátky..chyběla si nám tu zlatíčko *14*
  • puspuspusinka

    :-//

    Koukám, že se nic nezměnilo a pořád se nepřidala žádná foteška, mě už tohleto štve, to se na to můžu vykašlat a furt tu bude mít jen 1858 ... Já už chci aby měla přes 2 000 jako Nessie ... a furt nic ... kdyby se přidaly ty moje za posledních 14 dní tak už má možná 3 000 *8* *9* *16* *9* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit