Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Uf

    *15*
  • puspuspusinka

    Kretén ://

    On ten blb nás už zítra zkouší z němčiny, a on si vždy vybere mě, říká mi, že mě prostě bude dusit, dokud ze mě nedostane samé jedničky, tohle není fér, že prej by ze mě mohla bejt skvělá němčinářka ale musí mě nutit ... že se nesnažím, já se snažím, ale on se chová jak ehmm,,... a co vůbec k čemu mi bude němčina, celej svět mluví nomrálně anglicky... *8*
    Jednou se chci naučit ... anglicky (totálně 100%) ale i španělky, francouzsky i německy, ale dokud mě nenechá abych si anšla sama cestu tak se dusit nenechám a kašlu na něj ... *8* *8* Zkouší je mě jedno hlavně když píšu testy na 1 ... *14*
  • puspuspusinka

    :(

    Kajuško zítra dorazím až v 5 ... *9*
    Poté si udělám, co je třeba do školy, takže na oso dorazím nejdřív v 6 ... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Uf

    lol *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Uf

    Hele ono to pomáhá ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ??

    jj *3* *9*
  • kajuska4

    Re: Uf

    *15* *15*
  • puspuspusinka

    Uf

    Tve jjjáá nemůžu normálně myslet jak sem se lekla... nádech a výdech nádech a výdech ... to chce Evans terapii .. *15* *15* *15* *15* prrr prrr prrr ma ma ma... *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    ANO... *9*
  • kajuska4

    Re: ...

    Já bych se zabila kdyby Vashleynka *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    *14* *3* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: omg

    ok
  • puspuspusinka

    ??

    No jdeme rozebírat něco normálnějšího nee??? Nebo se sbalím a pojedu zabít teho kreténa co to napsal... *8*
  • kajuska4

    Re: ...

    Jj o Vashleynce *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Vždyť, pamatuješ si ještě na Brittany Murphy??? Taky sem tu asi dva týdny nebyla jak sem se snažila se z toho otřepat taky sem to nesla hoodně špatně... *9* a i MJ ... toho sem taky ráda poslouchala a taky mě mrzelo že umřel, ale kdyby někdo jako Avril Ashleynka nebo Nessynka ... nechci pomyslet co bych udala... *9*
  • puspuspusinka

    ...

    Prý je to v pohodě tak půjdeme kecat o Vashleynce nee?? *14*
    Elis a její informování mě ještě nikdy nezklamalo, takže by to mělo být v pohodě a jestli se zítra objeví potvrzení ... tak se zabiju ...
  • puspuspusinka

    Re: omg

    Všude je to ten samý článek do slovně to znamená že je to skopčený ... takže to doufám není pravda když má být na Hawai...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    Aha *4*
  • kajuska4

    omg

    Jako tohle je hrozný ale já si to zadala na google..mno nevím.. *8* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    Ne není, Avrilka je s Brodym na Hawai a bydlí v samém hotelu jako Ash ... *14* *3*
    Tedy doufám ... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit