Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: srry

    Achaa... *9*
    Tak děte noo ... *9*
  • kajuska4

    Re: srry

    dobře tak my jdeme kecat na Nessy *4*
  • puspuspusinka

    srry

    Promiňte nějak nestíhám ... mluvím na diksuzi Avril o tý písni a pak ještě kecáme o všem možným a jáá sem se nějak moc zakecala... promiňte ... a Kajuškoo takové věci neříkej ... taky bych byla smutná kdyby někdo ublížil mému zvířátku ... ale neubližovala bych sobě ... věděla bych že to mi ho nevrátí ... *13*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: =(

    nn to ne *9*
  • klaruska44

    Re: Re: =(

    Ach jo *9* nee ty neee *9* *13* a on taky neee *13* tak ale nebuď jak moje sestřenice s Brna víš ne jak jí postřelily koně tak ona se začala řezat *9*
  • kajuska4

    Re: =(

    Ano je ale může si za to sám *9* *9* my jsme kecali a šla s námi bábi a její pes a Artuš běžel a teď jenom bum a Artuš zaběhl za křák a tak pak stáhl ocas a celou tu cestu dom kulhal a já jsem řekla:Kdyby ho srazila musela bych taky se nějak srazit *9* *9*
  • klaruska44

    =(

    Chudáček Artušek *9* ach jo ale ještě že ho nesrazily dost jako ale chudák *9*
  • kajuska4

    Re: ahojky=*

    Čauky ale to je dobře *1*
  • klaruska44

    ahojky=*

    Tak jsem si řekla že sem dojdu nechtěla jsem prvně ale rozmyslela jsem s ito *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    dobře *4* já se budu taky dívat na Lexíkaaaaaaaaaa *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Achaa... dobře ... no my pudeme asi v půl 11 k babičce ... po Comebacku ... už se na něj těším dnes bude jistě bestovní dílek ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    tož to nevím..možná nwm dnes jsem s ní nemluvila *3*
  • puspuspusinka

    ...

    No a příde sem dneska i Kláruška?? *7*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Páááni ...

    Jj Vashleynka áá *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Páááni ...

    Joo jee.. na jaře bude mít CD ... kéž by měly i Vashleynka ... *14*
  • kajuska4

    Re: Páááni ...

    Aha ttj je supr *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: HOTOVO... :))

    Mně se taky stýskalo ale ne víš aji pes potřeboval se proběhnout já nikam nejdu nechcu to nějak oslavovat *4*
  • puspuspusinka

    Páááni ...

    Wáááá už jen něco málo přes 10 hodin a bude na youtube konečně What the Hell ... božee ... tohle se nedáá ... už jenom taková chvilka jen pár hodin a konečně vyjde pilotní singl Avrilky new CD ... wow ... já jsem ták šťastná ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: HOTOVO... :))

    Jo v pohodě ... nevadí ... *14*
    Mě je jeasný že na Silvestra nebudeš sedět u kompu ... máš taky svůj život ... v pohodě ... chápu ... *14* *14* *14* *14*
    Ale chybělas mi ... *14* *14*
  • kajuska4

    Re: HOTOVO... :))

    Tak jsem tady promiň my jsme si dali ve sklepě víno a pak jsme šli a náš pes běžel a jelo auto a málem bylo poněm ale jenom prdel má černou vůl a teď je tu s námi na silvestra doma *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit