Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Achaa... :((
  • kajuska4

    Re: Re: ...

    cože ty si mně to taky slíbila já zase na kazetu nemám *9*
  • kajuska4

    =p

    Ok dobře už nebudu psát bolí mně ruce stejnak *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    Dobře ale já to mám na kazetě.. *9* strýc nemá totiž na vypalování dvd..=( ach jo..a já mám na kazetu i doma... *9*
  • kajuska4

    3

    a kecá s ním v obchodě a hraje u teho písnička *14* a Ash se zase ksichtí jak to ona umí *15* a teď ho našla na netu tak se na něho dívá a došel její táta a a musí jít dolů a uvidí mobil nový a šílíííííí *1* že páčí?:Blázníš je nádhernýýýýý *15* a kecají o klukách a prej ho ukáže kamarádce a má další dáreček něco na střední školu..



    je ve škole a nemá už brýle a jsou vedle sebe ty kámošky a kecají přes telefon a teď jsou na obědě.. *4*
  • puspuspusinka

    ...

    Jééé Klaruško, prosím, že mi to poté pošleš na DVD ... Prosíííím ... Prosííím ... Prosííím ... *14* *4* *14*
  • puspuspusinka

    Re: 2

    Děkují Kajuškoo, ale rači stopni, mě je pak víc smutno že to nevydím ... *8* *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ..

    Já jo *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    *14*
  • kajuska4

    2

    A teď jde do bazénu a sundala si brýle a teď uvidí toho kluka zase a čučí ůpe *15* a ten se na ní poodívá a Ash utíká za ním a pozoruje ho a Ash bouchne se do hlavy s spadla do bazéni a vytáhne jí tamten kluk a drží jí za prsa *15* a teď to povídá kamarádkám *4* a teď tam došli zase ty husy a pozdravily se a kecaj
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ..

    *15* *9*
    Achjooo ... mě to ták štve, já to chcu vidět ... ááá ... co já wím kdy to budou azse někdy dávat ... *8* *16* *9*
    Chce se mi brečet ... *9*
    Kajuško nebo Klaruško nahráváte si to aspoň jedna??? *7* *7* *7*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    ok *4* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: ..

    dobře *1*
    Teď jede autem do školy a má brýle a kluci na ní:Ahoj kuřátko *15* jde a zvoní jí telfon a mluví s kamarádkou a s další kamarádkou a teď jde ten co se jí líbí a Ash se usmívá a ty tři husy na ní nadávají a a Ash spadly knížky a teď jí vyfotily kalhotky ty husy a a má to celá škola a teď jde s kamarádkama..
  • kajuska4

    Re: ..

    dobře *14*
  • kajuska4

    Re: ..

    Dívám se taky *14* až to skončím jsem tu jako na koni *15*
  • puspuspusinka

    Re: ..

    *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    Budeš vyprávět že anoo... prosíím ...
  • kajuska4

    Re: Re: ehm

    ok *14* *14*
  • puspuspusinka

    ..

    Já si začnu stahovat ty díly Zacka and Codyho ... *14*
    Miluju je úplně totálně... všechny ... *14* *14*
    Hlavně kvůli Maddie a Dylanovi ... *14* *15*
  • kajuska4

    ..

    Začíná Picture Thissss *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: ehm

    No já si kupuju jen ty malé za 22,- ... to si kupuju třeba po 4 a dám za to 88,- a vydrží mi hrozně dlouho ... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit