Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    AHA, tak jo ... jdu jí ho nastavit, ať to mám za sebou ... *14* *3*
  • puspuspusinka

    ...

    Joo Kajuško ... ve středu budu s Káťou možná sama doma, máma s tátou plánují, že asi pojedou do Prahy do aquapalace, ... oni tam jezdí jednou za měsíc, vždy do sauny ... a tak ... mají to tam nejradši ... a v létě tam jezdíme celá rodina to se vždy vyblbnu s Kačkou an tobogánech ... a tys vlastně říkala, že byste tam taky mohly jet ... to by bylo super ... bych ti dala vědět kdy tam jedem ... *14* *3*



    Takže když budu sama doma, tak tu budu celej den ... *14*
    Ale netuším jak tu budu zítra, počítám, že sem na oso dorazím až tak ve 3 ... a ráno se kouknu leda tak na blog, ... taťkovi se totiž nelíbí že sjem pořád na kompu ... takže budu venku aby mi ho zase nevzal ... *14* *3*
  • kajuska4

    Re: ...

    Dobře..ale mně psala do vzkazů Klárush:
    Kdyby došla Míša tak jí řekni že ten dess chci.. *4* a že je nádherný..
    *4*
  • puspuspusinka

    ...

    The END ...
    Pro dnešek jsem s blogem hotová ... teďka už jenom, počkám, co Klaruška řekne na ten layout ... a jestli si ho vezme ... a potom, tam dá ten layout Kátě ... ale to až zítra ...

    Konečně mám klid ...
    Ještě že jsou ty prázdniny ... jinak bych asi tu rekonstrukci udělat nemohla ... *14*
  • puspuspusinka

    news

    http://ashleynka-and-nessynka.blog. cz/1012/novinka
  • puspuspusinka

    Re: Re: simpsny

    Já už taky ... *14*
  • kajuska4

    Re: simpsny

    jsem tuu *15*
  • kajuska4

    simpsny

    Jdu se dívat do půl 8 na simpsnovi.. *14*
  • kajuska4

    Re: paa

    cože?My jsme tě tu čekali..
    Mno tak zejtra paaa *14*
  • kajuska4

    paa

    Zlatíčka jen vám chci říct že jdeme na pivko..=( chtěla som bit tu ale musím jít s něma oslavit že jsme tam a td..srry dlouho jsem takhle nebyla protože nemám ským..tak se mějte a zítra bude černá barva budu tu zítra kolem 7 slibujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale večer paaaa.miluji vás i vashleynkuuuuuuuuu *14*
  • kajuska4

    Re: ok

    *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    dobrýý *1*
  • klaruska44

    ok

    Haha přesně podle toho videa jsme bláznily a zpívali
    http://www.youtube.com/wa tch?v=PwRJ55fRK5Y&feature=related *15*
  • klaruska44

    Re: Re: ..

    yes *14* já jí říkala nejsem malá a ona srry ale viem že ty HSM tak miluješ tak som prostě musela já říkám acha a ona mno nezehnala som niečo iné tak sa ospravedlňujem a já:Nevadí a ona se radovala *15*
  • kajuska4

    Re: ..

    Čauky..omg..pak mně ty scany ukážeš.. *14*
    A Karaoke??Jako to co se zapojí do Tv a zpíváš?Mno to je boží.. *14* super dárky a Picture This vypálíš mně taky *7* *14*
  • klaruska44

    ..

    Ahoj *4*
    cesta byla dcl dobrá akorát na slovensku na benzíně si sestřenice zašla procigára tak jsem si koupila slovenské bravíčko.. *4* a malé scany tam jsou Vashley a normálně dojela pak sestřenice a ty vado ona pro mně měla tak obrovský dárek a víte co tam bylo??
    Karaoke HSM.. *15* *1* normal..já jsem zpívala proto jsem nedošla dřív.. *15* jdu zvědavá jak to budu táhnou dom a pak strýc promně měl Americké napisy na tričkách jo a on mně natočí PICTURE THIS *14*
  • kajuska4

    Re: ...

    ok dobře paa zatím *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: .

    Aha.. *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ??

    dobře.. *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ??

    Snad tu bude též v 7 jako já ... tak zatím pááá ... *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit