Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tizzinka

    Re: Re: Ha Segra!

    Sleduju tě dlouho že se vždy přihlásíš a pak vím že miluješ tuhle zpěvačku tak jsem šel najít ha :D máš to a jinak dik segra za kryti ja dojdu hned a kde jsou rodiče?Ja jsem doopravdy u teho kamoše pro Cd ale oni to nevi :D
  • tizzinka

    Re: Ha Segra!

    Prcku,jak si to zjistil?kde si?Mamka ti volala a já tě musela krýt řekla jsem že si šel za kamošem pro CD!Tak se rychlo vrať!!
  • tizzinka

    Re: Re: Re: Re: Re: xd

    učitelka tance...fanoušci si myslím že by tam chodilo :) bylo by to užasné pak bych se tam nějak taky dostala..
  • tizzinka

    Ha Segra!

    Segra je tu zjistil jsem kde si píše omg...
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Re: xd

    na co?
  • tizzinka

    Re: Re: Re: Re: Re: xd

    jo na to by se hodila nebo víš co by se mně líbilo?
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Re: xd

    moje slova..třeba hip-hop nemyslíš?
  • tizzinka

    Re: Re: Re: Re: xd

    kočko,užívej si taky :* puso :* a jak jsem se dívala na Ash fotky jenom jak odcházela s tělocvičny nic víc :/ snad se objeví lepší ♥ a třeba jak nakupuje nebo tančí to je můj sen vidět naší kočku Ash jak tanči ♥
  • klaruska44

    Re: Re: Re: xd

    tak si to volníčko užij :) a zítra budu s bratránkem v bazénu,dnes jsme jeli na slovensko za rodinou tak si užíváme,budu celí den s rodinou a večer zas tu :D ♥ a budeme asi tu do pátku nebo do soboty ;)
  • tizzinka

    Re: Re: xd

    dobře a poslouchám mp3 jako každý den.To nevím jestli bude hezky jdu s přítelem nakoupak máme oba volno a když ne tak asi válet se :D a ty?
  • klaruska44

    Re: xd

    ahůj..mám se skvěle,nic nedělám a ty?..To je skvělé a co budeš dělat?
  • tizzinka

    xd

    Ahojky,
    jak se máte kočky?A co děláte?
    Já dnes došla v 9 a do teď spala a zítra mám volno :D :) jsem utahaná ;)
  • ashley-tisdale-24

    Re: Re: ???

    heslo je 123456 je tvůj ;)
  • kajuska4

    Re: ???

    Ahojky,
    no to opravdy nevím,to dělá tak ze začátku...leda že bych ti nějaký s mých profilů dala chceš?
  • ???

    Ahoj nechápu jaktože když jsem přihlášená tak přidávám jako uživatel,který neni přihlašen nebo zaregistrován...mohl byste mi někdo pomoci ?
  • ???

    Ahoj nechápu jaktože když jsem přihlášená tak přidávám jako uživatel,který neni přihlašen nebo zaregistrován...mohl byste mi někdo pomoci ?
  • kajuska4

    Re: Re: Re: pa ♥

    Dobrou ;) ♥
  • klaruska44

    Re: Re: pa ♥

    dobře tak se vyspinkej ♥:*
  • tizzinka

    Re: pa ♥

    Já se omlouvám pracovala jsem od 11hodin do 8hodiny večer a pak jsem se střídala s kamí.No nic dobrou :)
  • tizzinka

    pa ♥

    Už jsem unavená,pracovala jsem dnes do 7 8hodin.Zítra zas dojdu kolem 10hodiny jo?Těším se na vás.Miluji vás ♥ dobrou ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit