Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: ..

    COŽE *7*
    To snad nee..neee to ne přemluvím je i já sakwa neeee *13* ..to nesmíš opustit ČR chápeš?? *13*
  • puspuspusinka

    Re: Re: =o

    A budeš tu?? Nabo nebudeš?? Když pojedeš na Slovensko jako jestli sem budeš chodit ...??? *7*
  • kajuska4

    Re: Re: =o

    Áááá se mášš dej mně jednu..ne to je dobrý.. *14* pozdravuj jestli si mně ještě pamatujeee *14*
  • klaruska44

    ..

    Víte holky rodiče se chcou stěhovat na slovensko.. *9* už se ptali sestřenici na dům nějaký..ehm takže to znamená že se Kájush moc neuvidíme a změním i školu.. *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    A chceš Silvestr Lay a nebo Lay na new year ... *15* Jako jestli k tomu nemám něco připsat ... *14*
  • klaruska44

    Re: =o

    Ano..a ještě jsem dostala podpisky Vashleynky a pak karty takové..omg..dnes dojela proto jsem tu nebyla ale teď šla s mamku a s taťkou na pivo... *14* ale zejtra budeme spolu a pak k večeru jedu s ní na slovensko i s mamu.
    *14*
  • kajuska4

    =o

    Pání tohle je ono co ti dala ta sestřenice se Slovenska..
    http://love-vashley-lo ve.blog.cz/1012/my-room-poster-ashl ey#pridat-komentar *14* páníííííííííí už to máš tak i vylepenééé *14* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    ale máš je prostě božíí *14*
  • klaruska44

    Re: ...

    to mně nastavíšš *1* *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Včera sem skoušela nové designy s Vashleynkou ... a jeden je ža jsou jakoby v New York City v noci a vypadá to dcl dobře ... *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Promiň, ale když se koukneš na všechny ty krásné a profesionální dessy tak jak mám asi nazvat ty své ... jsem ráda že umím takovéhle nic moc, ale mě stačí a líbí se mě, ale rovnat s ostatními se nemůžu ... *4*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: ...

    Míšo to není hrůza *13*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ...

    Noo když chceš hrůzu obecnou, tak klidně ... *15*
  • klaruska44

    Re: Re: ...

    třeba si já taky pak písnu o nějakeeej *14*
  • kajuska4

    Re: ...

    Super.. *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Holky, já teďka budu asi na roztrhání ... *15*
    Už si ke mě jedna holka napsala o dess i o popisky a Káťa chce též si napsat ... no to bude hustý tohleto ... *15*
    Ale já to dělám ráda ... *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    yes *1* *4*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: ..

    Wow..to je hustý.. *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ..

    juchůů ... *15*
    No a já mám Vashley, Klaruška Ashley a Kajuška Nessy ... my sme 3 ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: ..

    Čauky.. *4* a máš pravdu je tu.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit