Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    Mno tak do 22:20h *1*
  • puspuspusinka

    Re: ..

    Kajuško, napísni mi to rači na blog poté že jsi zpátky ... newím kdy se vrátíš ... a budu offline ... tu na oso .. *14*
  • kajuska4

    Re: Re: ..

    Ano do 22:00h.. *4* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Aha..tak to je špatné.. *9*
    my máme jednu telku a pak budu mít já svoji..
  • puspuspusinka

    Re: ..

    OK .... Rent trvá do 22 nee?? Tak to tu budu poté od 22 do 23 nebo do 24 ... *14*
    A mezi tím budu dělat blog aspoň udělám zase kus práce ... *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    My máme dvě televízky, jenže ta jedna se msuí nejdříve zapojit a koupit ještě ěnjaké kabely a až poté se budu moct dívat na co chci ... teďka se ten pokoj opravoval a celý se to nějak jako podělalo, takže se nemůžu dívat ani na Picture This ... *9* Ale tak snad mi to táta dovolí už sem mu o tom říkala a on povídal že možná ano, ale záleží na tom co budou dávat na ostatních slovenských pořadech abych si to mohla antočit a poté skouknout ...
    Ale rent neuvidím ... viděla bych kdyby se chtěla táta dívat na rytíře (tenhle film se mě též líbí) ale on enchce takže mám po hehe ... *9*
  • kajuska4

    ..

    Ach jo Míši mamka chce pak jak bude Rent půjčit noťas takže tu budu až to skončí mno škoda..tak budeš na blogu a já pak písnu tady že jsem zpátky.. *4*
  • kajuska4

    Re: ...

    Mno..je..ale mamka se nedívá na pohádky jí to je jedno..ale škoda že ty se nebudeš dívat.. *9*
  • puspuspusinka

    ...

    Když denska je to blbý ... že je rent takle ve 20:00 když sou pohádky ... *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Já tu budu a zároveň se dívat..a škoda kdyžtak ti to povím *4*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    No to ses mi rozepsala ... *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    A joo ... *9* Mě to táta nedovolí ... on se chce dívat na s čerty nejsou žerty ... on miluje pohádky ... a mě tahle nebaví ... jinak bych se dívala na rent nebo aspoň na simpsonovi ... ale takle nee... *9*
    A budeš tu nebo si to budeš chtít vychutnat a půjdeš??? *7*
    Dyžtak kdybys chtěla jít pryč tak já půjdu dělat blog ...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    ok *14*
  • kajuska4

    Re: ...

    Dobře.. *14* ale zlatí já se budu dívat v 8 na Rent.. *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Teďka si dám od blogování pohov ... do 19:20 budu teďka povídat s tebou a poté se půjdu vysprchnout a kouknout na přátele ... a potom tu budu zase od 8 třeba zase do 11 s vámi ... *14* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Noo navigation už mám konečně hotovou ... takže dneska udělám ... doufám networks, affiliates, site info a family site a potom už budu dodělávat jen úpravy a bude to ... ale tak uvidím ... když dneska nestohnu všechno co chci tak mám ještě do pátku čas ... ale už to chci mít za sebou ... *15*
    No a v sobotu bude kontrola ... obíhačka ... když budou tak i první novinky ... a nějaký to VOTE ... *14*
    Myslím že mám dost rpáce na celý týden ale bude to stát za to ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    Ano.. *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    *9*
  • kajuska4

    Re: ...

    Ano pracuješ rychle.. *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    No já bych ho trochu předělala ... *15*
    Můj sen je být s tebou ... třeba i bydlet blízko a každý den zajít na kafé i s Klaruškou a vodrbat vše ... a být spolu ... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit